Image

Bijeli kupus

"Uobičajenost" i rasprostranjenost bijelog kupusa u našim vrtovima daje dojam da je ovo povrće beskorisno za promicanje zdravlja. Čini se da je neupitna samo važnost kupusa u dijetologiji i programima mršavljenja, zahvaljujući niskom udjelu kalorija i obilju vlakana..

A u međuvremenu, tvari sadržane u kupusu značajno smanjuju rizik od raka crijeva, sprečavaju razvoj ateroskleroze, uklanjaju učinke izloženosti zračenju i imaju terapeutski učinak na brojne druge tjelesne sustave.

Korisna svojstva kupusa

Sastav i sadržaj kalorija

Osnovne tvari (mg / 100 g):Svježi sirovi kupus [5]Kiseli kupus [13]Kuhano bez soli [6]
Voda92,1892,5292,57
Ugljikohidrati5.84.285.51
Alimentarna vlakna2.52.91.9
Protein1.280,911.27
Masti0,10,140,06
Kalorije (Kcal)25devetnaest23
Minerali
Kalij170170196
Kalcij40trideset48
Fosfor262033
Natrij18661osam
Magnezij1213petnaest
Željezo0,471.470,17
Cinkov0,180,190,2
Vitamini
Vitamin C36.614.737.5
Vitamin PP0,2340,1430,248
Vitamin E0,150,140,14
Vitamin B60,1240,130,112
Vitamin K0,0760,0130,1087
Vitamin B10,0610,0210,038
Vitamin A0,030,0010,02

U medicini

Bijeli kupus sadrži 16 slobodnih aminokiselina (među njima triptofan, lizin, metionin, tirozin, histamin i druge). Kupus je bogat vitaminima A, B1, B6, C (askorbigen), P, K, antiulkusnim vitaminom U; kalijeve i fosforne soli; mikroelementi: kobalt, bakar, cink, magnezij. Sadrži šećere, masti, enzime (laktozu, proteazu, lipazu), hormonalne tvari, fitoncide.

Listovi kupusa sadrže vlakna koja sprečavaju razvoj ateroskleroze i poboljšavaju funkcioniranje gastrointestinalnog trakta. Od mineralnih soli najvažniju ulogu imaju kalijeve soli koje aktiviraju uklanjanje viška tekućine iz tijela i natrijeve soli koje imaju svojstvo vezanja vode. [7]

Kupus svoja višeznačna terapijska svojstva duguje impresivnom kompleksu kemikalija koje sadrži. Eksperimentalno je i klinički potvrđena visoka učinkovitost upotrebe svježeg soka od kupusa u liječenju čira na želucu i dvanaesniku. Glavni aktivni sastojak u liječenju ovih bolesti je vitamin U koji ima antihistaminska i antiserotoninska svojstva, a također poboljšava metabolizam lipida, tiamina i kolina te metabolizam želučane sluznice, povećavajući njegovu otpornost na štetne čimbenike i aktivirajući proces zacjeljivanja ulcerativnih žarišta. Uz čir na želucu, uporaba vitamina U također je indicirana za enteritis, kolitis, kožne bolesti (ekcemi, psorijaza, neurodermatitis, površinski alergijski vaskulitis) i kardiosklerozu. U svim tim slučajevima postoji dobar ljekoviti učinak..

Značajno je da izravni učinak svježeg prirodnog soka od kupusa daje bolje rezultate u usporedbi s metil metionin sulfonijevim kloridom (vitamin U), budući da sok ima niz dodatnih svojstava: baktericidno, bakteriostatsko, fungicidno, fungistatično i fitoncidno. Eksperimentalno je dokazano da sok od kupusa djeluje antibakterijski čak i na mikrobakterije Staphylococcus aureus i tuberkuloze.

Osim toga, sok od svježeg kupusa ima antitusivna i ekspektorantna svojstva. Gotovo potpuno odsustvo purinskih baza u kupusu čini ga vrlo korisnim u prehrani oboljelih od gihta i kolelitijaze. Sok, salate i jela od kupusa preporučuju se kod bolesti srca i bubrega (diuretička svojstva zbog povećanog sadržaja kalijevih soli), kod ateroskleroze (prisutnost pektina koji mogu ukloniti otrovne tvari i kolesterol iz tijela, kao i vlakana koja uklanjaju kolesterol i poboljšavaju motoričku funkciju crijeva) ).

Tradicionalna medicina koristi sok ili svježi kupus za liječenje nesanice, glavobolje, žutice i poremećaja slezene. Svježi i kiseli kupus koriste se za povećanje apetita, pojačavanje sekretorne aktivnosti želučanih žlijezda, reguliranje crijevne aktivnosti, sprječavanje skorbuta i kronične dispepsije, kao diuretik i blagi laksativ.

Kiseli kupus ili kiseli krastavci iz njega savjetuju se kod dijabetesa, bolesti jetre, kolangiohepatitisa; kupusova salamura poboljšava probavu, pospješuje izlučivanje žuči i ima blagi laksativni učinak kod hemoroida. Sok od kupusa i njegova dekocija s medom koriste se kod laringitisa, bronhitisa i drugih upalnih procesa respiratornog trakta. [osam]

U tradicionalnoj medicini

Pod nazivom "vitamin U" industrija proizvodi aktivirani oblik metionina - metil metionin sulfonij klorida. Propisati ga u 1-2 tablete (0,05 g - 0,1 g) nakon obroka tijekom mjesec dana ili 40 dana za čir na želucu i dvanaesniku, kronični gastritis i gastralgiju.

Treba imati na umu da su s individualnom netolerancijom na vitamin U moguće mučnina, povraćanje i pojava jakih bolnih osjeta koji nestaju kada se doza smanji ili nakon što se lijek potpuno prekine. [osam]

U narodnoj medicini

  • Za nedostatak vitamina, čir na želucu i dvanaesniku, propisuje se sirovi, svježe iscijeđeni sok od kupusa u toplom obliku, pola čaše tri puta dnevno tijekom mjesec dana. Sok povećava apetit i potiče lučenje sokova hrane kod gastritisa sa smanjenom sekretornom funkcijom.
  • Sok od kupusa sa šećerom djeluje kao ekspektorans, antiseptik i protuupalno sredstvo.
  • Sok probavljen šećerom koristi se za mamurluk, a u smjesi s odvarom sjemenki kupusa za poremećaje spavanja.
  • Sjeme kupusa koristi se za izbacivanje parazita iz tijela. [7]
  • Kod bolesti jetre, žučnog mjehura i kolangiohepatitisa, prepišite salamuru kiselog kupusa u toplom obliku, pola čaše tri puta dnevno prije jela.
  • Kod hemoroida, praćenih zatvorom i krvarenjem, uzimajte 2 šalice tople salamure od kiselog kupusa odjednom. [osam]
  • Kod karcinoma želuca pijte topli sok od kupusa s medom, pola šalice tri puta dnevno, 60 minuta prije jela. Ili pripremite izvarak sjemena i korijenja kupusa: žlica nasjeckanih sirovina kuha se u 200 ml vode 10 minuta, inzistira najmanje sat vremena i pije se tijekom dana.
  • Kod gripe pomiješajte sok od aloe s medom i sokom od kupusa (u jednakim omjerima). Smjesu prelijte suhim vinom i ostavite 24 sata. Uzmite žličicu prije jela.
  • Kod nesanice prelijte 2 žlice sjemenki kupusa s 200 ml kipuće vode. Pustite da se kuha dva sata, zatim procijedite i dodajte četvrtinu šalice svježeg soka od kupusa u infuziju sjemena. Uzimati tri puta dnevno prije jela. [devet]

Izvana:

  • Svježi listovi nanose se na bolne zglobove kod gihta. Listovi kupusa, kuhani u mlijeku i pomiješani s mekinjama, koriste se kao oblog za skrofulu i mokri ekcem. Sjeckani listovi svježeg kupusa, u kombinaciji s bjelanjkom, nanose se na gnojne rane, opekline i dugotrajne čireve. Bradavice se uklanjaju sirovim sokom, sok razrijeđen vodom učinkovit je za ispiranje grla s upaljenim grlom, stomatitisom. [7]
  • Kod bolova u vratu, na potiljku, nakon propuha, na bolno mjesto stavite oblog od smjese: žlicu ribanog kupusa i tri žlice hrena.
  • Kod migrene pričvrstite listove svježeg kupusa na glavu, ne pričvršćujući ih čvrsto ručnikom ili remenom.
  • Za ispucale pete pomoći će recept: trebate unaprijed napariti noge u soda kupki. Na oštećene pete nanesite ribani kupus i kašu od hrena. Popravite oblog polietilenom i toplom čarapom i ostavite preko noći. Ujutro isperite hladnom vodom i podmažite pete hranjivom kremom.
  • Za vanjske tumore lišće kupusa se drobi, a rezultirajuća kaša nanosi se na novotvorinu. [devet]

U orijentalnoj medicini

Avicenna je kupus koristio za bolesti različitog porijekla. Pepelu od stabljika kupusa pripisao je analgetičko svojstvo. Juha i sjemenke kupusa, prema legendarnom liječniku, spašavaju od opijenosti. A pepeo korijena kupusa - drobi bubrežne kamence. Jednoglasno s drevnim učenjacima, Avicenna je vjerovao da je sastav soka od kupusa i vina dobar lijek za ugrize otrovne zmije ili ludog psa. [devet]

U znanstvenim istraživanjima

Tim britanskih znanstvenika koji su zastupali istraživačku skupinu na Francis Crick Institute (2018), tijekom laboratorijskih studija, potkrijepio je ulogu kupusa (posebno, i križastih biljaka općenito) u borbi protiv raka crijeva. Djeluje li kupus protiv raka? Tijekom istraživanja izolirana je kemikalija indol-3-karbinol koja nastaje tijekom probavnog procesa i probave kupusa (kao i ostalih članova obitelji Cruciferous). Ova tvar potiče regeneraciju unutarnjeg sloja donjeg crijeva, potiče aktivnost novih imunoloških stanica koje kontroliraju upalu. Ovu teoriju potvrđuje i Britanski institut za istraživanje raka u ličnosti dr. T. Key: "Istraživanja... dokazuju da ne samo vlakna, već i posebne tvari koje se nalaze u kupusu i ostalim krstašima, značajno smanjuju rizik od raka crijeva".

Jednako fenomenalno svojstvo kupusa je sposobnost "uklanjanja" zagađenja zračenjem iz tijela. Kemijski sastojak kupusa - 3,3-diindolilmetan - uklanja učinke zračenja. Tako kažu znanstvenici koji razvijaju projekt na Sveučilištu Georgetown. [deset]

U dijetetici

Kupus je malo kalorija i ne sadrži štetne masnoće. Uz to sadrži tartronsku kiselinu koja sprječava pretilost: ova kiselina usporava pretvorbu ugljikohidrata u masti. Ova činjenica čini povrće nezamjenjivim na jelovniku ljudi koji žele smršavjeti. No pametnije je uvrstiti kupus u svoju prehranu onima koji mršave, naravno, svježi ili ukiseljeni, jer se tartronska kiselina uništava tijekom toplinske obrade.

Međutim, termički obrađeni kupus također može biti osnova prehrane usmjerene na brzo i nježno mršavljenje: ovo je poznata niskokalorična juha od kupusa. Tehnika ove dijete omogućuje vam uključivanje određenih namirnica, predviđenih za taj dan, ali glavno jelo je juha od kupusa. Da biste pripremili takvu juhu koja sagorijeva masnoće, trebat će vam: 2 velika luka, 2 bugarske zelene paprike, dvije velike rajčice, 250 g gljiva, svežanj celera, ½ glava kupusa, 3 mrkve, sol, papar, bilo kakve začine ili začini po ukusu. U dubokoj tavi pržite sitno nasjeckani luk i papriku na maloj količini biljnog ulja. Dodajte im nasjeckanu rajčicu, gljive, celer, kupus, mrkvu i pirjajte par minuta na laganoj vatri. Premjestite povrće u lonac, ulijte 12 šalica vode, dodajte sol, začine i začine i kuhajte na umjerenoj vatri dok ne omekša. Ovu juhu od kupusa možete jesti za mršavljenje nekoliko puta dnevno. [4,11]

U kuhanju

Što se tiče toplih prvih jela, u povijesti ruske kuhinje gotovo da nema recepta koji se može natjecati s juhom od kupusa i zaobići ih po popularnosti..

U "Nacionalnim kuhinjama naših naroda", temeljnom djelu istaknutog znanstvenika 20. stoljeća. Pokhlebkina V.V., opisane su mogućnosti za kuhanje juhe od kupusa: bogata juha od kupusa (puna), kombinirana, nemasna, jednostavno meso, svakodnevno, lijeno (rachmanny), kiseli kupus, sivi (sadnice), zeleni, kopriva i čičak.

  • Juha od kiselog kupusa od svježeg kupusa (prema receptu V. V. Pokhlebkina)

Trebat će vam: 0,5-0,75 kg goveđeg prsa, isto toliko svježeg kupusa, 6-8 komada malih zelenih nezrelih jabuka, 2 glavice luka, 1/2 repa, 2 žlice nasjeckanog kopra, 3 lista lovora, 8 zrna crnog papra, 100 g kiselog vrhnja.

Pripremite mesnu juhu. Kad je meso gotovo gotovo, narežite listove kupusa na male kvadrate, nasjeckajte luk, repu, dodajte u juhu i kuhajte četvrt sata, a zatim dodajte jabuke izrezane na trakice, nakon još 5 minuta - začinsko bilje i začine te kuhajte dok jabuke potpuno ne prokuhaju.... Poslužite s kiselim vrhnjem.

  • Klasični recept za mesne kiflice (iz "Knjige ukusne i zdrave hrane")

Sastojci: 300 g mesa, 800 g bijelog kupusa, pola čaše riže (može se zamijeniti drugom žitaricom - biserni ječam, proso), 1 luk, žlica brašna, 2 žlice paste od rajčice, kiselo vrhnje i maslac, čaša vode.
Pripremite mljeveno meso, skuhajte rižu. Luk sitno nasjeckajte, lagano pržite na maslacu, kombinirajte s mljevenim mesom i rižom. Začinite solju i paprom. Kuhajte lišće kupusa 5 minuta, pustite da se ohladi, napunite mljevenim mesom s rižom i lukom, omotavajući svaki list rolatom. U tavi pripremite umak od čaše vode, brašna, kiselog vrhnja i paste od rajčice. Pustite da umak zakuha, začinite solju i paprom. Punjeni kupus stavite u lonac, prelijte umakom, pirjajte ispod poklopca na laganoj vatri 40 minuta. Poslužite s nasjeckanim začinskim biljem.

Stotine originalnih i ukusnih jela iz različitih svjetskih kuhinja stvorene su na bazi kupusa: od dijetalne juhe od kupusa do izvrsnog "kupus milfeya". I jedan od najzdravijih gastro užitaka, naravno, je kiseli kupus.

  • Kako brzo fermentirati kupus?

Instant kiseli kupus (za 2 sata): trebaju vam 2 kg bijelog kupusa, 200 g mrkve, 100 ml biljnog ulja. Za marinadu: 1 l vode, 100 g šećera, 60 g soli, 120 ml octa od 9%, 3-4 paprike graška, lovorov list. Nasjeckajte kupus. Dodajte naribanu mrkvu, lagano trljajte rukama. Ulijte biljno ulje, pomiješajte. Zakuhajte vodu sa soli, šećerom i začinima. Maknite s vatre i dodajte ocat. Sjeckani kupus prelijte marinadom dok ne pokrije. Stavite pod ugnjetavanje i držite 2 sata.

  • Prhki kiseli kupus

Za kuhanje trebat će vam: 3 kg bijelog kupusa, 200-250 g mrkve, 60 g soli, 25 g šećera. Nasjeckajte kupus. Dodajte naribanu mrkvu, sol i šećer, lagano promiješajte. Stavite čvrsto u posudu i stavite pod pritisak. Držite na sobnoj temperaturi pod tlakom 3 dana. Svakog dana, uklonivši ugnjetavanje, probušite kupusnu masu dugačkom drvenom drškom kako biste izbjegli nakupljeni zrak. Gotov kupus spremite u hladnjak.

  • Kiseli kupus s jabukama

Sastojci: 4 kg bijelog kupusa, 3 kg jabuka, 250-300 g mrkve, 50 g šećera, 50 g soli. Za salamuru: 1 l vode, 25 g soli, 20 g meda (prokuhati vodu i u njoj otopiti sol i med).

Nasjeckajte kupus, dodajte naribanu mrkvu, sol i šećer, pomiješajte (tako da povrće lagano pusti sok). Stavite jabuke i kupus u posudu u nekoliko slojeva. Ulijte toplu salamuru, prekrijte velikim lišćem kupusa i stavite ugnjetavanje na vrh. Kupus, koji će biti gotov za 2 tjedna, čuvajte na hladnom mjestu. [12]

U kozmetologiji

U formulaciji kozmetike na bazi bijelog kupusa, soka od kupusa, salamure, kiselog kupusa koriste se cjeloviti ili nasjeckani svježi listovi kupusa.

  • Maska za lice od bijelog kupusa (za masnu kožu): Pomiješajte 2 žlice lišća kupusa, nasjeckane na kašu, s umućenim bjelanjkom. Nanesite na očišćenu kožu. Potopite pola sata, a zatim isperite toplom vodom.
  • Za masnu kožu preporučuje se brisanje lica prije pranja vatom umočenom u sok od kiselog kupusa. Također je korisno trljanje losionom od svježeg soka od kupusa i krastavaca, koji se uzima u jednakim dijelovima..
  • Maska od kupusa za suhu kožu: na očišćenu kožu nanesite kozmetičku kremu ili hranjivu kremu. Namočite platnenu salvetu u 100 ml svježeg soka od kupusa i lagano je iscijedite i nanesite na lice. Kako se salveta suši, ravnomjerno navlažite krpu sokom. Ostavite prijavu najmanje četvrt sata.
  • Za suhu kožu učinkovita je i maska: pomiješajte kašu od svježih listova kupusa sa žumanjkom i biljnim uljem (svi sastojci u jednakim dijelovima). Nanesite na lice, nakon 20 minuta isperite toplom vodom.
  • Izbjeljujuća maska ​​od kupusa: da biste se riješili pjegica i staračkih pjega, korisno je svakodnevno brisati lice sokom od kiselog kupusa.
  • Hranjiva maska ​​za lice: pomiješajte pola štapića kvasca s medom i svježim sokom kupusa (uzmite po žličicu), mijesite sastav dok ne postane glatko, ostavite da fermentira na tamnom mjestu. Kad se masa povećala u volumenu za 2-3 puta, nanesite na očišćenu kožu lica oko pola sata. Temeljito isperite toplom vodom. Maska napravljena od debelog sloja kiselog kupusa također tonizira i njeguje kožu (namačite 20 do 30 minuta, isperite hladnom vodom).
  • Melem za kosu sa sokom od kupusa: za tanku kosu s podijeljenim krajevima pomiješajte u jednakim omjerima sokove - svježi kupus, limun i špinat. Sastav utrljajte u kosu i vlasište, potopite oko 20 minuta i isperite toplom vodom.
  • S grubom, grubom kožom ruku korisne su kupke sa sokom od kiselog kupusa. Na kraju postupka podmažite ruke masnom kremom. [4]

Kombinacija s ostalim proizvodima

Kupus je zeleno i neškrobno povrće. Bijeli kupus izvrsno se slaže s povrćem vlastite vrste: krastavcima, paprikom, lukom, češnjakom, rotkvicom, mrkvom, repom, mladom bundevom. Kupus nije kompatibilan s mlijekom, ali izvrsno djeluje u kombinaciji s masnoćama (na primjer, maslacem): jelo napravljeno od takvih kombinacija dobro se apsorbira. Kupus je sam po sebi dobar prilog mesnom jelu..

Pića

Priprema se salamura od kupusa, svježe iscijeđenog soka, koji se pomiješa s ostalim sokovima i dobije se povrtni koktel.

Iz usitnjenog lišća svježeg, zrelog kupusa istiskuje se sok. Zatim filtrirajte i pustite da se kuha nekoliko sati da se razbistri. Pročišćeni sok ponovo se filtrira, vrlo pažljivo, bez mućkanja, i pije se u čistom obliku i s aditivima.

Sok od kupusa i repe

Stolna repa se opere, oljušti, izreže na nekoliko dijelova i istisne sokovnikom. Sok od repe pomiješa se sa sokom od kiselog kupusa (u omjeru 3: 2) i uzima se u terapijske i profilaktičke svrhe. [devet]

Opasna svojstva kupusa i kontraindikacije

Pojedinačna netolerancija na vitamin U koji se luči iz kupusa kontraindikacija je za upotrebu lijeka na njemu - metil metionin sulfonij klorida.

Zbog mogućeg povećanog stvaranja plinova, kontraindicirano je piti sok od kupusa kod bolesnika s dijagnozom infarkta miokarda..

Da bi se izbjeglo pogoršanje, ne preporučuje se uzimanje soka od kupusa s povećanom kiselinom u želucu. [osam]

Na ovoj smo ilustraciji prikupili najvažnije točke o prednostima i mogućim opasnostima bijelog kupusa i bit ćemo vam vrlo zahvalni ako podijelite sliku na društvenim mrežama, uz poveznicu na našu stranicu:

Zanimljivosti

  • Ranije, kad su sadili kupus, ljudi su govorili: „Ne gležanj, nego trbuh; ne budi prazan, budi gust; ne budi crvena, budi ukusna; ne budi star, budi mlad; ne budite mali, budite sjajni. " Sadnice kupusa trebalo je saditi 18. svibnja (prema modernom stilu), na Arini Rassadnitsa (kupus), a berbu, sjeckanje i berbu kupusa trebalo je 25. rujna - na Sergeja Kapustnika. Astrološki kalendar za vrtlare preporučuje berbu kupusa tijekom dana, na rastućem mjesecu.
  • Koja je tajna poznate juhe od kupusa? Ruski seljaci pripremali su takozvanu "dnevnu" juhu od kupusa: kuhani kupus, zatim ga smrzli, pa opet kuhali. Ova tehnologija omogućila je dobivanje posebnog i specifičnog "znanstvenog duha", koji je bio ukorijenjen u ruskim konobama kao nezamjenjiv atribut. Zaštitni okus dnevne juhe od kupusa bio je izvrstan, ali u takvom jelu bilo je malo korisnih tvari. [12]
  • Festivali i proslave posvećeni berbi kupusa, kulinarska natjecanja u kuhanju jela od kupusa održavaju se svake godine u različitim dijelovima svijeta. Evo samo nekih od njih: Kupusiyada (Srbija, Futog); Kiseli kupus, festival kiselog kupusa (Njemačka); Filderkrautfest (Njemačka, Leinfelden-Echterdingen); festival kupusa (Francuska, Saint-Saens); festival kiselog kupusa (Švicarska, Mühleturnen).
  • Slikanje mrtve prirode mnogo duguje takvom povrću kao što je kupus. Umjetnici različitih doba i trendova uključili su ga u svoje kreacije voća i povrća: od J.S.Beka (Mrtva priroda s kupusom i zamorčićem) i B. Strozzija (Mrtva priroda s tikvicama i grožđem u košarici, kupusom, limunom i cvijećem u vazi ") V. Van Goghu (" Mrtva priroda s kupusom i drvenim cipelama ").

Botanički opis

Ovo je povrtna kultura od gotovo najveće važnosti (zajedno s krumpirom), raširena zbog svoje dostupnosti, univerzalnog okusa i neporecive industrijske vrijednosti..

Bijeli kupus botaničari svrstavaju u razne vrste kupusa, iz porodice kupusnjača (Cruciferous). Latinski generički naziv za kupus je Brassica.

podrijetlo imena

Povijest

U Europi se kupus počeo uzgajati prije otprilike 3 tisuće godina (botanički prethodnik modernog bijelog kupusa bila je vrsta zadebljalih mesnatih listova koji mogu zadržati veliku količinu vlage). U Egiptu se ovo povrće nije uzgajalo sve dok na vlast nije došla dinastija Ptolemej. U tekstovima "oca botanike" Teofrast spominje kupus, što nam omogućuje zaključak da su ga Grci poznavali barem još u 4. stoljeću pr. e. U Katonovoj raspravi "Poljoprivreda" (2. stoljeće prije Krista) kupus se već izravno spominje.

U Rimu se kupus koristio u kuhanju, medicini i postao je jedna od najpopularnijih povrtnih kultura. U svojim spisima Plinije Stariji opisuje 7 vrsta kupusa poznatih u to vrijeme. Okrugle glavice kupusa koje poznajemo prvi su se put uzgajali u Engleskoj u 14. stoljeću..

Kupus se migrirao iz Europe u Ameriku, Indiju, Japan. U povijesti plovidbe prošlih stoljeća ovo je povrće igralo važnu ulogu, jer je upravo kiseli kupus postao gotovo jedini izvor vitamina C, čije rezerve na brodu mogu spriječiti skorbut. [2]

Sorte

Postignuća u uzgoju pružaju vrtlarima i vrtlarima ogroman izbor sorti i hibrida bijelog kupusa. Uobičajeno je da se sorte dijele na rano sazrijevajuće, srednje dozrijevajuće i kasno sazrijevajuće (ponekad su ranozrele sorte definirane u posebnoj kategoriji). Rani kupus dobar je za salate, sočan i nježan, ali nije pogodan za dugotrajno skladištenje. Srednje i kasne sorte savršeno se dugo čuvaju, koriste se za izradu kiselog kupusa, natopljenog kupusa.

Uzgajajući sorte za rano sazrijevanje, možete dobiti dvije berbe godišnje. Popularne sorte ranog kupusa - "Zolotoy hectar", "Malakhit", "Zarya", srednje - "Dobrovolskaya", "Kupchikha", kasno - "Ženeva", "Amager". Postoji i izbor sorti za određene klimatske uvjete: podjela na takozvane regionalne sorte čiji uzgoj daje najveći prinos u određenoj regiji.

Neke sorte kupusa postale su uistinu legendarne i ušle su u svjetsku povijest povrtarstva, poput, primjerice, poznate sorte Saint-Saens, čiji su primjerci dosezali težinu od 20 kg, a duljina najvećih listova do 100 cm. Kupus Saint-Saens bio je u velikoj potražnji na francuskom tržište do 19. stoljeća. Nadalje, njegova je popularnost počela opadati i od 1999. godine sorta je uvrštena u Katalog vrtnih biljaka u Francuskoj, gdje joj je dodijeljen poseban status drevne sorte "preporučene za vrtlare amatere". [3]

Značajke uzgoja

U prvoj godini uzgoja kupus daje gustu glavicu kupusa, sakupljenu od mesnatih i sočnih listova. Sljedeće godine biljka tvori stabljiku s cvjetovima prikupljenim u četkici. Plodovi su izdužene mahune (do 10 cm), sjemenke su tamno smeđe boje. Kupus pripada vlažnim i umjereno termofilnim biljkama (vrućina iznad 25 ° C loše djeluje na povrće - glavice kupusa često propadaju i napadaju ih štetnici). Obilno zalijevanje potrebno je tijekom gotovo cijele vegetacijske sezone. Priprema tla za obradu provodi se u dvije faze: prva (do dubine od 0,25 m) i druga (proljeće, do dubine od 0,2 m) oranje gredica. Prihrana se također provodi u fazama: prvi put tlo se oplodi mineralnim sastavom dva tjedna nakon sadnje sadnica. Veći prinosi kupusa mogu se postići ako su njegovi takozvani "prethodnici" na tom mjestu bili stolna mrkva ili rani krumpir.

Kako se nositi sa štetnicima kupusa?

Jedna od ekološki najprihvatljivijih metoda je obrada sadnica infuzijom konjske kiselice. Tri kante nasjeckanog kiseljaka prelijte vodom u vrtnu bačvu i prekrijte folijom. Nakon 10 dana sakupite gnojnicu koja se stvori bliže površini vode u zasebnu kantu. Krevete poprskajte kupusom pripremljenom pelinovom metlom. Ova metoda pouzdano štiti kupus od leptira kupusa. [1,9]

Odabir i pohrana

Ispravno odabrana bit će neraspadljiva, čvrsta vilica (glava) s netaknutim i čistim, jakim i gustim svježim lišćem bijele ili svijetlozelene boje.

Svježi kupus možete dugo čuvati u podrumu ili u hladnjaku. Treba izbjegavati čuvanje povrća na otvorenom sunčevom svjetlu, jer u tom slučaju lišće postaje zeleno. Kupus se brzo pogoršava u gajbama. Pokvareni listovi moraju se pravodobno primijetiti i ukloniti. Izvan hladnjaka, svaku glavicu kupusa treba čuvati odvojeno od ostalih, zamotanu u gusti papir. [4,9]

  1. Priručnik o nabavi ljekovitog bilja / DS Ivashin, ZF Katina, IZ Rybachuk i sur. - 6. izd., Isp. i dodati. - K.: Harvest, 1989. - 288 str.: Mulj.
  2. Povijest kupusa, izvor
  3. Kupus, izvor
  4. Ljekoviti proizvodi. Hrana je lijek, lijek je hrana. Sastav. A. M. Milskaya, - Kh.: Phoenix, 1998. - 479 s.
  5. Kupus, sirovi, izvor
  6. Kupus, kuhan, kuhan, ocijeđen, bez soli, izvor
  7. Karkhut V. V. Lijekovi oko nas. - K.: Zdravlje, 1993. - 232 str..
  8. Ljekovito bilje: enciklopedijski priručnik / ur. A.M.Grodzinsky. - Kijev: Olymp, 1992. - 544 str.: Ilustr.
  9. Dubrovin I. Sve o običnom kupusu. - 2009. - 163 s.
  10. Kako skromni kupus može zaustaviti rak, izvor
  11. Dijeta od juhe od kupusa, izvor
  12. Velika enciklopedija tradicionalne medicine. - M.: "Izdavačka kuća ANS", 2005. - 1120 str.: Ilustr.
  13. Kiseli kupus, izvor

Zabranjeno je koristiti bilo koji materijal bez našeg prethodnog pismenog pristanka..

Uprava nije odgovorna za bilo kakav pokušaj primjene bilo kojeg recepta, savjeta ili dijete, a također ne jamči da će navedeni podaci pomoći ili štetiti vama osobno. Budite razboriti i uvijek se obratite odgovarajućem liječniku!

Wikipedia od bijelog kupusa

BIJELI KUPUS - dvogodišnja biljka. Prve godine tvori glavicu kupusa, druge godine cvjeta i stvara sjeme. Stabljika prilikom hilinga tvori adventivne korijene. Donji dio stabljike s otpalim starim lišćem naziva se vanjski panj. Sorte s visokim vanjskim...... Enciklopedija sjemena. Povrćarski usjevi

Bijeli kupus - Brassica oleraceae Obitelj krstašica. Dvogodišnja biljka visoka do 40-60 cm, s vrlo velikim mesnatim lišćem. Uzgaja se u gotovo svim klimatskim zonama Rusije. Koriste se listovi. Listovi kupusa sadrže šećere, proteine,...... Enciklopedija ljekovitog bilja

Bijeli kupus, kiseli kupus s jabukama - Vrsta jela: Kategorija: Recept za kuhanje: U trenutnoj kategoriji (marelice): | | | | | | | |... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus, kiseli kupus s mrkvom i jabukama - Vrsta jela: Kategorija: Recept za kuhanje: U trenutnoj kategoriji (marelice): | | | | | | | | | | | | | | | |... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus, kiseli kupus u salamuri - Vrsta jela: Kategorija: Recept za kuhanje: U trenutnoj kategoriji (marelice): | | | | | | | | | | | | |... Enciklopedija kulinarskih recepata

Kiseli bijeli kupus - Vrsta jela: Kategorija: Vrijeme kuhanja (minute): 12 Recept za kuhanje... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus, kiseli kupus s mrkvom - Vrsta jela: Kategorija: Recept za kuhanje: U trenutnoj kategoriji (marelice): | | | | | | |... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus dinstan u kiselom vrhnju - Vrsta jela: Kategorija: Vrijeme kuhanja (minute): 10 Proizvodi: Recept za kuhanje: U trenutnoj kategoriji (Jela od kupusa): | |... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus, mariniran s jabukama - Vrsta jela: Druga jela, krastavci iz konzerve Vrijeme kuhanja (u minutama): 20 Proizvodi: 1 kg kupusa, 100 g jabuka (Antonovka), 5 g sjemenki kima ili kopra, 50 100 g šećera, 25 g soli. Sastav nadjeva: za 1 litru vode 0,3 0,4 litre octa 9%... Enciklopedija kulinarskih recepata

Bijeli kupus, mariniran s mrkvom i jabukama - Vrsta jela: Druga jela, konzerviranje krastavaca Proizvodi: 1 kg kupusa, 60 g mrkve, 30 g jabuka, 5 g kima ili kopra, 50 100 g šećera, 25 g soli... Recept za kuhanje: U trenutnoj... Enciklopedija kulinarskih recepata

Povijest kupusa

Povijest kupusa datira iz vremena Hipokrata, koji je svojedobno već spominjao kupus. To znači da je kupus u to vrijeme već bio poznato povrće. Mediteran se smatra rodnim mjestom kupusa. Uz to, znanstvenici tvrde da su upravo ovdje počeli uzgajati zelenilo s ovratnikom. Ali, ljudi su donijeli kelerabu i cvjetaču iz zelja.

Oblici glavice kupusa počeli su obrađivati ​​drevni poljoprivrednici Pirenejskog i Apeninskog poluotoka. Stoga se ovdje u kulturi još uvijek nalaze primitivni (izvorni) oblici ove botaničke vrste. Oblici kupusa također su se razvili iz kelja..

Botaničar V. L. Komarov sugerira da se u Drevnom Egiptu ta biljka nije širila sve do 6. stoljeća pr. Ipak, Hipokrat, koji je živio u 5.-4. Stoljeću prije naše kronologije, spomenuo ga je i sa kupusom, kao već poznato povrće.

U antičkom Rimu

Tijekom razdoblja Starog Rima, broj "pripitomljenih" kupusa znatno se povećao.

No, već u 1. stoljeću naše kronologije rimski su uzgajivači povrća koristili najmanje osam vrsta kupusa. Tada su se već uzgajale razgranate brokule (vrsta cvjetače) i vjerojatno keleraba.

Liječnici antike tvrdili su da "djeca koja svakodnevno jedu kupus postaju jaka, jaka i otporna na razne bolesti.".

U zapadnoj Europi

Južni Slaveni (preci modernih Bugara, Srba itd.) Upoznali su se s bijelim kupusom tijekom razdoblja njihova naseljavanja na teritoriju između Sredozemnog, Jadranskog i Crnog mora. Dakle, u 6.-7. Stoljeću nove kronologije ljudi na tim teritorijima već su znali za bijeli kupus. Od tada je povijest kupusa započela u zapadnoj Europi, a sada se bijeli kupus počeo brzo širiti ovom regijom. Ispada da je slavu stekla u ranom srednjem vijeku..

Prvo se to spominje u dekretu franačkog kralja Karla Velikog, koji je vladao zemljom 742-781. Ali kupus je ekonomsku važnost stekao u zapadnoj Europi tek u kasnom srednjem vijeku. O tome ste mogli čitati u raspravi "O biljkama". Koji je 1256. godine napisao njemački znanstvenik Albert Veliki.

I tako, kupus se pojavio u Zakavkazju. Kamo su je donijeli grčki i rimski doseljenici. Oni su tada ovladali obalom Crnog mora Znanstvenici sugeriraju da se kupus pojavio na teritoriju zemlje u 7.-5. Stoljeću prije Krista.

U Rusiji

Iz Zakavkazja je kupus prodirao u Kijevsku Rusiju. Gdje je do XI-XII stoljeća bio čvrsto ukorijenjen u vrtovima Slavena. Pretpostavlja se da povijest kupusa u Rusiji započinje iz ovog razdoblja. Nadalje, ona dolazi do Muscovyja, gdje je i trenutno je vrlo popularna..

Od svih oblika kupusa, bijeli kupus najviše je okusio naše pretke. Koji je ubrzo postao tradicionalna i omiljena povrtna kultura.

Prema dokumentima u Rusiji, bijeli kupus se uzgajao u povrtnjacima već u 11. stoljeću. Svjatoslavov Izbornik, sastavljen 1076. godine, ima poseban odjeljak posvećen čuvanju i upotrebi bijelog kupusa..

Također, u "Povelji" smolenskog kneza Rostislava Mstislaviča, napisanoj 1150. godine, spominje se "... na planini se nalazi povrtnjak sa skečevima". Do 16. stoljeća kupus je postao uobičajeno povrće u Rusiji..

To potvrđuju i zapisi u Domostroyu, skupu svakodnevnih pravila i uputa iz 16. stoljeća. Brzo širenje bijelog kupusa posljedica je činjenice da ova biljka ima mnogo vrijednih kvaliteta. Daje visok prinos. Osim toga, glavice kupusa odlikuju se održavanjem kvalitete, što vam omogućuje da imate svježi kupus na stolu gotovo tijekom cijele godine..

Bijeli kupus

Bijeli kupus je jedno od najomiljenijih i najpoznatijih povrća za nas. Istina, vjerojatnije nije bijela, već zelenkasto-siva boja. Sorte bijelog kupusa razlikuju se po veličini glavice i vremenu sazrijevanja. Ima ih nekoliko desetaka..

Nutritivna vrijednost bijelog kupusa čini ga zdravim proizvodom koji možete i trebate jesti svaki dan. Sadržaj bjelančevina, masti i ugljikohidrata u bijelom kupusu je optimalan. Uz to sadrži puno vlakana, aminokiselina, vitamina, minerala. Istodobno, sadržaj kalorija bijelog kupusa iznosi samo 28 kcal na 100 g. Značajno je da se tijekom toplinske obrade beznačajno povećava. Dakle, bijeli kupus je taman za mršavljenje. Štoviše, poboljšava rad crijeva i uklanja štetne tvari..

Ovo povrće često je uključeno u terapijsku prehranu. Bijeli kupus koristi se u liječenju ateroskleroze i koronarnih bolesti. Korisna svojstva bijelog kupusa sadržana su u vitaminu U, koji se smatra lijekom za čir i gastritis. S tim u vezi posebno je vrijedan sok od lišća kupusa. Bijeli kupus siguran je za djecu. Hipoalergena je, pa se može koristiti za prvo hranjenje. Zašto je bijeli kupus koristan za dijabetičare? Mliječna kiselina sadržana u njemu. Osobito ga ima u kiselom kupusu. Normalizira razinu šećera i pomaže hranjivim tvarima da se bolje apsorbiraju. Šteta i ljekovita svojstva bijelog kupusa su neusporedivi. Ovo povrće ne smiju zlostavljati samo oni koji pate od upale gušterače..

U gotovo svakom jelu ima mjesta za bijeli kupus. Što kuhati od toga? Kupus se fermentira za zimu, dinsta s mesom, ukusnim kiflicama od kupusa, nadjevima od pita, pripremaju se vegetarijanski kotleti, stavljaju u juhe, juhu od zelenog kupusa, salate, tepsije. Bijeli kupus ne zahtijeva posebne uvjete skladištenja. Hladno i suho mjesto joj odgovara..

Glavno u kupusu - tako me naučila baka - jest da je glava kupusa teška i gusta. Blijedozeleni listovi trebali bi se dobro uklopiti. A kad režete kupus, trebao bi se osjećati kao da je riječ o vrlo kvalitetnom lisnatom tijestu, kao za Napoleonovu tortu. Takve glavice kupusa kupujte na tržnicama. Ako kupus uzimate za juhu ili samo za dinstanje, bolje je uzeti male glavice kupusa. Ako ćete kuhati punjeni kupus, tada su vam potrebni najveći listovi kupusa. A onda trebate odabrati veliku glavicu kupusa, ne tako gustu, čak i rastresitu. Provjerite da na kupusu nema tamnih mrlja, nema pokvarenog lišća, jer to znači da unutrašnjost kupusa više nije svježa.

Kakav je kupus?

Opis vrsta, zanimljivosti i korisna svojstva najpopularnijih križara

  • Sorte kupusa s glavicama kupusa
  • Umjesto glave cvata
  • Sorte kelja
  • Kohlrabi
  • Sjeme repice (krmni kupus)
  • Zaključak

Kupus je jedna od najpopularnijih vrsta povrtarskih kultura. Bijela, crvena, brokula, kelj, mizuna - ovo nije čitav popis ogromne raznolikosti vrsta i oblika ovog povrća. Štoviše, sve vrste kupusa sadrže vitamine i minerale koji su korisni za ljude. Stoga ne čudi da je kupus već dugo osvojio počasno mjesto u prehrani ljudi..

Sadržaj

  • Sorte kupusa s glavicama kupusa
    • Bjeloglava
    • Riđokos
    • Kelj
    • Bruxelles
  • Umjesto glave cvata
    • Obojene
    • Romanesco
    • Brokula
  • Sorte kelja
    • Peking (kineski kupus)
    • Bok choy (pak choy)
    • Kelj (gruncol, kelj)
    • Mizuna (japanski kupus)
    • Dekorativni
  • Kohlrabi
  • Sjeme repice (krmni kupus)
  • Zaključak

Sorte kupusa s glavicama kupusa

Kupus bilo koje vrste pripada obitelji Cruciferous ili kupus, koji također uključuje takve poznate usjeve kao repa i rutabaga. U Rusiji svaki vrtlar na svom mjestu uzgaja bijeli kupus, ali postoji još desetak sorti koje zaslužuju našu pažnju. O njima ćemo razgovarati u članku..

Jeste li znali da je glava kupusa modificirani bubreg? Botaničari su umjetnim odabirom razvili sorte glava. U prvoj godini biljka ima zeleno lišće. Tada vršni pupoljak zaustavlja njihovo razmještanje, raste do divovskih veličina i pretvara se u glavicu kupusa, iz koje izraste stabljika s lišćem i žutim cvjetovima. U drugoj godini nakon cvatnje stvaraju se plodovi kupusa - mahune.

Za odabir se odabiru najveća sjemena smještena na obje strane pregrade između ventila.

Bjeloglava

To je najpopularnija vrsta kupusa uzgajana u različitim klimatskim širinama, uključujući Rusiju. Ova vrsta ima najveće glave. Ovo povrće možete jesti i sirovo i dinstano, kuhano, ukiseljeno. Takva popularna jela poput borša i juhe od kupusa ne mogu bez bijelog kupusa. Nezamjenjiv sastojak za sve vrste salata. Karakteristična značajka ove sorte je dugo razdoblje čuvanja, posebno u svježem stanju..

Najčešća vrsta kupusa u Rusiji je bijeli kupus

Kiseli kupus postao je vrlo popularan. Štoviše, ovaj oblik pripreme osigurava maksimalno očuvanje korisnih svojstava ove povrtne kulture. Zbog fermentacije mliječne kiseline, koja se događa tijekom fermentacije, vitamini se u kupusu „čuvaju“. A kada uđe u crijevo, mliječne bakterije pružaju mu korisnu mikrofloru, što dovodi do poboljšanja funkcioniranja probavnog trakta.

Na bilješku! Također, u procesu fermentacije stvara se rijedak vitamin B12, koji se može naći samo u algama među biljnom hranom. Ovaj vitamin pozitivno djeluje na mnoge tjelesne sustave. A također poboljšava raspoloženje, pamćenje, podiže razinu energije.

Visok sadržaj kalija omogućuje brzo odlaganje viška tekućine u tijelu, poboljšava rad srca. Željezo značajno poboljšava sastav krvi. Vlakna, sadržana u velikim količinama u ovom povrću, pomažu u uklanjanju kolesterola iz tijela.

Ova se sorta široko koristi u ljekovite svrhe. Za to su najprikladniji svježi biljni listovi i sok. U vrijeme dok još uvijek nije bilo industrijske kozmetike, sok od kupusa koristio se kao pomlađivač kože. Za masnu kožu korisna će biti maska ​​od kiselog kupusa.

Bijeli kupus sadrži:

VitaminiMinerali
Ikalij
U 1kalcij
AT 2magnezij
AT 4natrij
AT 6sumpor
U 9fosfor
IZklor
E
DO
RR

Zanimljivo za probati! Za ljubitelje kupusa koji jedva čekaju da hrskavo povrće sazri, uzgajivači su iznijeli kupasti kupus u obliku konusa!

  • Bijeli kupasti kupus
  • Crveni kupus "Kalibos"

Ovo povrće, neobičnog izgleda, ima prilično zajedničke agrotehničke karakteristike. Možda je glavna razlika od okruglog bijelog kupusa razdoblje ultraranog sazrijevanja, mekši i mekši listovi i, naravno, bizaran izduženi oblik konusa.

Riđokos

Točnije, ova bi se sorta zvala ljubičasta glava. Po izgledu je ova sorta potpuno ista kao i bijela, samo što se lišće razlikuje po crveno-ljubičastoj boji i većoj gustoći..

Pa na pitanje: kako se zove ljubičasto / plavi kupus, dobivamo pomalo čudan odgovor - crveni ili crveni kupus!

Karakteristična značajka ove vrste je sposobnost korištenja mladog lišća za hranu, čak i kada glavice kupusa još nisu oblikovane. Sami vilice ove sorte su male veličine i guste su strukture..

Crveni kupus - zdrav i svijetao

Crveni kupus poboljšava rad kardiovaskularnog sustava (povećava elastičnost krvnih žila, normalizira krvni tlak) i metabolizam u tijelu. To je zbog tvari antocijanin, koja je dio ove vrste povrća kupusa..

Na bilješku! Antocijanin je antioksidativna boja koja se nalazi samo u crvenom povrću.

Najčešće se ovaj kupus dodaje svježim salatama, budući da nakon toplinske obrade lišće postaje smeđe-sivo i ne izgleda baš apetitno. Ali ovu sortu možete kiseliti i fermentirati, dok će lišće ostati lijepe crvene boje s ljubičastom bojom.

Što se tiče sadržaja vitamina C, ova je vrsta dvostruko bogatija od bijelog kupusa, a četiri puta udjelom karotena. Ovo povrće je puno ugljikohidrata, stoga je neophodno u prehrani osoba s dijabetesom..

Pogodan za dugotrajno skladištenje, sposoban je zadržati korisna svojstva tijekom zime. Također je otporniji na hladnoću, pa je zato pogodniji za uzgoj u sjevernim regijama od bijelog kupusa. Crveni kupus također ima nedostataka. U usporedbi s bijelim kupusom daje manji prinos i ima grublje lišće..

Kelj

Ova se sorta razlikuje od bijelog kupusa bojom i teksturom. Listovi su joj svijetlozeleni i imaju valoviti, mjehuričasti oblik. Štoviše, lišće je puno tanje od bijelog kupusa. U ove vrste praktički nema vena. Ima slatkast okus. Ime kupusa dolazi iz grofovije Savoie, smještene u Italiji, u kojoj je ova vrsta postala tradicionalna..

Zanimljiva činjenica! Ovu sortu štetnici ne vole zbog sadržaja senfinog ulja u lišću. Listovi ove vrste manje su sočni od listova bijelog kupusa. A u pogledu prinosa i trajanja skladištenja, inferiorna je od crvene sestre.

Savojski kupus sa svijetlo zelenim lišćem valovitog oblika mjehurića

Ova je vrsta prikladna za pripremu svih vrsta salata, juha i, posebno, kiflica, jer se lišće dobro razumije ako se prelije kipućom vodom. Savoy nije pogodan za kiseljenje zbog nježnosti lišća. Kad se koristi u salatama, svježi kupus ne treba prethodno rezati i nije pogodan za prženje. Ako kupus trebate poslati u tavu, povrće skuhajte prije prženja. Ako u juhu želite dodati savojski kupus, namočite lišće u ledenoj vodi 10-15 minuta prije kuhanja, postat će gušći.

Vrlo lijepe i izvrsne kiflice

Treba ga koristiti s oprezom u slučaju problema sa štitnjačom i bolestima želuca. Ovo povrće obuzdava negativne učinke karcinogena na ljudsko tijelo. Sadrži tako rijedak antioksidans kao glutation. Vitaminsko-mineralni sastav savojskog kupusa:

VitaminiMinerali
AT 2molibden
AT 6kalcij
DOmagnezij
C (askorbinska kiselina)fosfor
bakar
mangan

Savojski kupus ima vrlo niski udio kalorija, stoga je izvrstan za uvrštavanje u prehranu osobe dok mršavi. Također ima nizak udio šećera, pa se može koristiti u prehrani dijabetičara. Tijelo ga dobro apsorbira, pogodno za hranjenje djece i starijih osoba.

Bruxelles

Zanimljiva sorta koja se uvelike razlikuje od ostalih. Prije svega, ovaj kupus može imati ne jednu, već čak 100 malih glava kupusa promjera oko 2-3 centimetra. Izgledaju poput mini kupusa. Stabljika na koju su pričvršćene vilice može narasti i do metra visine. Neobičan je i okus prokulice. U lišću je prisutno senfino ulje koje pruža orašast okus. U Rusiji i susjednim zemljama ovaj je kupus rijedak..

Male glavice prokulica, na jednoj biljci - od 20 do 100 komada.

Dobro pogodna za očuvanje, u pravilu se ova vrsta kiseli s cijelim glavicama kupusa. Pogodno i za kuhanje, nakon čega se prokulica obično prži.

Ova se vrsta smatra najvrjednijom zbog visokog sadržaja vitamina A, K, C, skupine B i omega-3 masnih kiselina. Sadrži veliku količinu minerala: kalcija, kalija, fosfora itd..

Prokulica je korisna za kardiovaskularni sustav tijela, jer komponente sadržane u njoj snižavaju kolesterol. Bogat vlaknima, poboljšava probavu. Čak je i brokula superiorna u sadržaju antioksidansa. Zbog visokog sadržaja vitamina C, ova sorta pomaže u jačanju imunološkog sustava. Djeluje protuupalno.

Na bilješku! Prokulica sadrži rijetki antioksidans poput kaempferola, koji može usporiti rast stanica raka i pomoći tijelu da se nosi s upalom..

Prokulica je izvrsna za ljude s dijabetesom jer može održavati optimalnu razinu šećera u krvi.

Umjesto glave cvata

Sve su vrste kupusa zasićene hranjivim sastojcima i vitaminima. Njihovo uvođenje u svakodnevnu prehranu poboljšava probavu, rad kardiovaskularnog sustava, smanjuje šećer u krvi, lišće i sok ovog povrća imaju ljekovita svojstva. Ako napravimo ocjenu korisnosti, prva tri će izgledati ovako:

  • Prokulica - 1. mjesto;
  • Brokula - 2. mjesto;
  • Karfiol - 3. mjesto.

Posljednje dvije, kao takve, nemaju glavicu kupusa, ali se lako razdvajaju u cvatove. Po čemu se razlikuju od svojih "sestara"?

Obojene

Ova vrsta je cvat koji se sastoji od više od dvije tisuće pupova. Najčešći u Europi. Zanimljivo je da cvjetača u prirodi ne postoji u divljini, jer je u potpunosti stvorena od strane uzgajivača. Ovo je najkapricioznija mlada dama cijele obitelji križanih, nije lako stvoriti prikladne uvjete za njezin uzgoj..

Karfiol

Najčešće se ova sorta koristi kuhana. Uobičajeno je u vodu dodavati malu količinu šećera kako bi se zadržao oblik glave. Možete kuhati s mineralnom vodom, u tom slučaju ona poprima zanimljive note okusa. Karfiol sadrži:

VitaminiMinerali
Inatrij
U 1kalcij
AT 2magnezij
AT 3željezo
AT 5kalij
AT 6mangan
U 9fosfor
IZcinkov
Ebakar
DOfluor
jod
klor

Zbog visokog udjela folne kiseline, vrlo je korisna za trudnice, pozitivno utječe na zdravlje fetusa.

Karfiol se također brzo apsorbira u tijelu, što pomaže u uklanjanju gladi. Stoga je ovo povrće nezamjenjivo u prehrani ljudi koji se bore s viškom kilograma. Sadrži i malo kalorija - 100 grama ovog povrća sadrži 25 kalorija. Zabilježena je sposobnost regulacije razine hormona u ljudskom tijelu.

Na bilješku! U kuhanju se najčešće koristi cvjetača na pari ili pržena na laganoj vatri. Kuhanje i dinstanje ovog proizvoda ne preporučuje se, jer ti postupci povrću oduzimaju korisna svojstva. Također možete jesti sirovo, na primjer, u salati.

Prilikom odabira ove vrste povrća od kupusa u trgovini, trebali biste obratiti pažnju na cjelovitost ambalaže, odsutnost mrlja na samom povrću. Ne čuvajte ovu sortu predugo u hladnjaku, maksimalno razdoblje je jedan tjedan.

Romanesco

Najbliži je srodnik cvjetače. Sastoji se i od cvatova, ali u vrlo zanimljivom obliku. Ovo je vrlo neobičan i lijep kupus. Može se opisati kao ogroman broj zvijezda koje se povezuju u lukavoj spirali. Ovo je fraktalna biljka, pojava koja je prilično česta u flori..

Romanesco je najneobičniji kupus u obliku

Zanimljiva je činjenica da postoje kontroverze oko podrijetla ove vrste. Postoji hipoteza da je ova vrsta posljedica procesa križanja brokule i cvjetače u laboratoriju. Postoji i verzija o unakrsnom oprašivanju ove dvije vrste prirodno u prirodi..

Koristi se u kuhanju u raznim oblicima. Jednako je pogodan za prženje i pečenje, kao i za dodavanje salatama. Korisno je kuhano. Ugodnog je kremastog orašastog okusa. Ova se vrsta ne može dugo čuvati u hladnjaku zbog brzog gubitka korisnih svojstava. Ovaj se problem može riješiti dubokim smrzavanjem. Zbog neobičnog izgleda može ukrasiti mnoga poznata jela.

Ova je sorta vrlo zdrava. Jača imunološki sustav, poboljšava rad srca i jača zidove krvnih žila. Redovito jedenje Romanesca pomaže poboljšanju vida. Također potiče tijelo na borbu protiv virusnih infekcija, u liječenju gripe i prehlade. Djeluje pomlađujuće na kožu. Ima veći sadržaj folne kiseline koja je izuzetno potrebna za nošenje djeteta. To je nisko alergeni proizvod.

Na bilješku! Prilikom odabira u trgovini obratite pažnju na stabilnost oblika, odsutnost leda i vanjsku svježinu povrća..

Brokula

Ovaj zeleni kupus izgleda vrlo slično cvjetači. Razlikuje se od dvije prethodne vrste po tome što ima mnogo malih cvatova, a ne jedan veliki. Izgleda poput zelenog cvijeta.

Izvanredno zdravi cvjetovi brokule

Ova vrsta se široko koristi u kuhanju. Brokula je dobra i kuhana i pržena i dinstana. Često se dodaje umacima, juhama i pitama. Pogodno za konzervaciju. Smatra se da je brokula na pari najbolja. Najkorisnije će biti svježe. Okus ove sorte sličan je obojenoj, ali puno mekši..

Brokula je niskokalorična. Izvrsno za dijabetičare. Može se koristiti u prehrani trudnica i male djece. Često se koristi kao prva hrana.

Ova vrsta kupusa jedno je od najzdravijih povrća, jer samo jedna porcija može zamijeniti multivitaminsku tabletu. Brokula sadrži sljedeće vitamine, makro i mikroelemente:

VitaminiMinerali
U 1kalcij
AT 2magnezij
AT 5kalij
AT 6mangan
U 9fosfor
RRcinkov
Eželjezo
DOsumpor

Sorte kelja

Rodonačelnik svih modernih usjeva kupusa, uključujući kupus, je zelje Collard. Ovo je samonikli prethodnik - najodrasliji u cijeloj obitelji. U kulturi su uzgajane mnoge podvrste zelenila s ovratnikom, koje se zbog sličnog izgleda često miješaju s vrstama salata. U Rusiji je najpopularniji nježni i ukusni peking. Ili, kako ga često nazivaju, kineski kupus.

Peking (kineski kupus)

Ova je sorta porijeklom iz Kine. Zbog zemlje podrijetla pekinški kupus ponekad se naziva kineski kupus, iako postoji zasebna vrsta - zelje kineskog ovratnika (pak-choi). Izgleda poput Pekinga, ali ne tvori glavicu kupusa, već samo rozetu zelenog lišća.

Pekinški kupus tvori labavu, izduženu glavicu kupusa. Ova se vrsta razlikuje od uobičajene nježnosti bijelih glava i sočnosti lišća. Karakterizira ga visoka produktivnost i velika količina vitamina A, C, kalija u sastavu.

Nježni i sočni kineski kupus

Blijedozeleni listovi su česti, a postoje i crveno-zelene i crvene sorte. Ova vrsta se ponekad naziva i "kineska salata", jer se najčešće koristi svježa i konzervirana u salatama. Ali i druga jela mogu se pripremiti s pekinškim kupusom, poput kiflica ili popularnog pekinškog kupusa u korejskom stilu..

Na bilješku! Orijentalni kupus karakterizira minimalni sadržaj kalorija, na 100 grama - samo 12 kalorija. Najkorisniji je bijeli dio lišća..

Pri odabiru ovog povrća u trgovini obratite pažnju na turgor lišća - ako je elastično, a ne zakržljalo, najvjerojatnije je povrće svježe.

Bok choy (pak choy)

Također porijeklom iz Kine, jedna je od najstarijih povrtlarskih kultura u ovoj zemlji. Danas se aktivno koristi u Europi. Ima razbacane rozete, svaka promjera 30 cm, koje se ne formiraju u jednu glavicu kupusa. U nekim zemljama ovu sortu nazivaju kupusom od senfa ili celera..

Svježi bok choy lišće

Razlikuje se od Pekinga svijetlo zelenom bojom i grubljim lišćem. Okusa je sočniji, ima začinjeni opor okus. Što manje lišća na povrću, to će biti ukusnije. Stoga se cijene mali primjerci. Možete jesti i bijeli i zeleni dio lišća. Najčešće se bok choy dodaje raznim salatama i juhama..

Na bilješku! Pri kupnji obratite pažnju na lišće - ne smiju biti preduge. Svježi listovi su hrskavi i nisu tromi. Ovu je sortu potrebno čuvati u hladnjaku, dok je lišće bolje odvojiti od peteljke i zamotati vlažnim ručnikom.

Ovo povrće odlikuje visok sadržaj vitamina K. Ovaj je element odgovoran za zgrušavanje krvi. Dovoljno je da osoba pojede 200 grama ovog kupusa kako bi osigurala potrebnu dnevnu opskrbu vitaminom K u tijelu. Sto grama sadrži 80% dnevnog unosa vitamina C. Bok-choy kupus ima visok sadržaj vitamina A, koji sudjeluje u obnavljanju kože.

Kelj (gruncol, kelj)

Još jedna zanimljiva sorta obitelji kupusa. Ova se sorta naziva i grunkol, kelj, browncol ili kelj. Ovo je vrlo neobičan kupus, budući da se umjesto uobičajenih glavica kupusa u njemu formiraju ažurni listovi. Mogu biti zelene ili ljubičaste boje. Uobičajeno je jesti samo lišće ovog povrća, jer su stabljike pretvrde.

Ažurno lišće kelja

Po sadržaju bjelančevina izmet je na prvom mjestu među biljnom hranom. Može biti izvrsna zamjena za meso. Stoga se kelj može koristiti u vegetarijanskom meniju. Bogat je omega-3 masnim kiselinama, čiji sadržaj nije inferioran u odnosu na riblje proizvode. Jedna porcija izmeta pružit će tijelu vitamin A. Ova sorta sadrži lutein, koji je koristan za vid, pomaže u liječenju kratkovidnosti i usporavanju dobnih promjena vida..

Zanimljivosti! Ovo je jedna od najnepretresnijih povrtarskih kultura. Grunkol se može uzgajati čak i na prozorskoj dasci kod kuće. Savršeno podnosi smrzavanje, dok postaje još ukusnije.

Koristi se za pripremu svježih salata i smoothieja. U ovom obliku možete sačuvati maksimum vitamina i hranjivih sastojaka ovog povrća. Također se koristi u prilozima, juhama, pitama. Može se zamrznuti, sušiti ili fermentirati za zimu.

Gruncol se često može naći na gredicama i u posudama kao sobna biljka, a ne kao kupus koji smo navikli jesti, a uzalud. Ova biljka krstašica sadrži više kalcija nego mlijeka! Poznat po upotrebi kao krmna kultura.

Mizuna (japanski kupus)

Ova sorta dolazi iz Japana. To je cjelovito, dugo kopljasto lišće. Na našim geografskim širinama poznatija je kao salata ili japanska salata. Izgledom podsjeća na rikolu.

Mizuna - japanska salata

Po svom sastavu mizuna je vrlo slična bijelom kupusu. Mizuna je ugodnog začinjenog okusa, lišće je nježno.

U kuhanju se japanski kupus najčešće koristi u svježim salatama, juhama, sendvičima, posebno sa sirom i feta sirom. Ovu sortu možete i kiseliti, kiseliti i sušiti za zimu..

Na bilješku! Može se koristiti u bilo kojem jelu umjesto špinata, dat će im novi okus i pikantnost.

Vrlo nepretenciozna vrsta, koja se može uzgajati čak i u saksiji na prozorskoj dasci. Možete rezati lišće, ali da biste povrće bolje držali u hladnjaku, trebali biste ga izvući za korijen i spakirati u plastičnu vrećicu.

Dekorativni

Ovo je možda najljepši kupus svih vrsta. Umjesto glava kupusa stvaraju se rozete koje izgledaju poput pupoljaka ruže. Mogu biti obojene u bijelu, ljubičastu, ružičastu ili mliječnu boju. Također, u jednoj biljci može se kombinirati nekoliko boja..

Dekoracija cvjetnog kreveta - ukrasni kupus

Ova je sorta premala, cvjeta od rujna do prosinca do prvog snijega. Zatim biljku možete prenijeti u posudu za cvijeće kako biste produžili razdoblje cvatnje. Dobro rješenje bilo bi saditi ukrasni kupus u isti cvjetnjak s tulipanima. Takvo susjedstvo omogućit će vam da se divite cvjetnicama od ranog proljeća do zime..

Najčešće se koristi kao cvijeće, ali malo ljudi zna da se i ova vrsta može jesti. Ali postoje sorte koje su vrlo gorke i stoga neprikladne za prehranu..

Kohlrabi

U ovom obliku nema glavice ni cvatova, vrsta kupusa bez lišća. Koleraba je uzgajivač stabljika čija je jezgra vrlo sočna i nježna. Nalazi se u zelenoj, bijeloj, lila (ljubičastoj) boji. U prijevodu s njemačkog, koleraba doslovno zvuči kao "kupusova repa", svojim izgledom doista podsjeća na križanac repe, rotkve i divovske rotkve, okusa je poput sočne, slatke stabljike bijelog kupusa.

Koleraba - kupusova repa

Vrlo nepretenciozna sorta, raste čak iu sjevernim regijama. Koleraba je otporna na štetočine.

Zanimljivo znati! Ova vrsta se često naziva zdravstvenim kupusom. Po količini vitamina C u sastavu, nije inferioran u odnosu na usjeve citrusa. Po stupnju asimilacije vitamina od strane ljudskog tijela, koraba je zaobišla jabuke.

Ova vrsta pomaže u prevenciji i liječenju zaraznih bolesti. Kohlrabi također ubrzava metaboličke procese u ljudskom tijelu. Pogodno za uključivanje u prehranu za ljude koji žele izgubiti na težini i dugo zadržati rezultat.

Koleraba pozitivno utječe na rad srca, jača krvne žile. Pomaže u poboljšanju pokazatelja krvnog tlaka, čišćenju tijela od toksina. Svježi sok od ovog povrća može liječiti kašalj i upalu grla..

Prilikom kuhanja, kora se mora oguliti s gornje kore. Tradicionalno se ova vrsta biljke kupusa koristi u salatama..

Sjeme repice (krmni kupus)

Ova kultura ima stabljike i lišće. Zbog svoje vanjske sličnosti čak se uspoređuje s malom palmom. Ova je biljka pronašla svoju primjenu kao hrana za stoku i perad. Listovi krmnog kupusa vrlo su žilavi i suhi, stoga se ne koriste za ljudsku hranu.

Svijetložuti cvjetovi repice, krmni kupus

Silovanje je vrlo vrijedno po svom sastavu. Povećava udio masti u mlijeku u krava, pozitivno utječe na čvrstoću ljuske pilećih jaja. Također, ova je kultura bogata proteinima. Koristi se za izradu silaže.

Jedna je od glavnih krmnih kultura u mnogim zemljama svijeta. Lideri u uzgoju ove kulture su Kanada i DLRK. U Rusiji se također široko koristi kao stočna kultura..

Zaključak

Članak govori o najpopularnijim sortama kupusa. Raznolikost ove vrste iznenađuje, a blagotvorna svojstva svih vrsta kupusa ne ostavljaju sumnju u potrebu uvođenja ovog povrća u prehranu svake osobe. Ovo povrće je korisno i za djecu, posebno sorte poput brokule i obojenog. Svestranost kupusa omogućuje upotrebu nekih njegovih vrsta kao krmnih usjeva za životinje, pa čak i kao alternativu ružama na cvjetnim gredicama.

Kakav je kupus: 1 - divlji; 2 - bijela glava; 3 - Savojar; 4 - Bruxelles; 5 - obojena; 6 - brokula; 7 - keleraba; 8 - Peking; 9 - bok-choy; 10 - ukrasni.