Image

Raznovrsni bijeli kupus

Posljednje slovo bukve "p"

Odgovor na pitanje "Raznolikost bijelog kupusa", 6 slova:
čudac

Alternativna pitanja o križaljkama za amager

Otok u Baltičkom moru (Danska)

Sorta bijelog kupusa

Bijela kasna sorta kupusa

Danski otok u tjesnacu Øresund sa strane Baltičkog mora

Definicija amager u rječnicima

Wikipedia Definicija riječi u rječniku Wikipedia
Amager je danski otok u tjesnacu Øresund sa strane Baltičkog mora. Dio Kopenhagena nalazi se na otoku Amager.

ODGOVORI NA
SCANWORDS

križaljkascanword

Glasova: 132
Raspravite
vic

Zapovjednik SOBR-a naziva "bazu":
- Povucite kapetana. Razgovaramo. Čistačica je brigu ubila njegovatelja. Hodao je po mokrom podu.
- Čistačica je zadržana?
- Nikako. Pod je i dalje mokar.

Odgovori na križaljke i križaljke

Odgovori na križaljke i križaljke

Tekući deterdženti za osjetljive tkanine otapaju se bolje u vodi od praha na niskim temperaturama i stoga se ne zaglave ili stvrdnu u finim vlaknima tkanine.

Glumcu se nudi sudjelovanje u snimanju opasne epizode. Zabrinuto pita:
- Slušaj, ovo se uže neće prekinuti?
- Dobro napravljeno! - uzvikuje redatelj. - Odlična ideja!

Ako ste primijetili pogrešku, obavijestite nas o njoj,
definitivno ćemo to popraviti i učiniti stranicu još zanimljivijom!

Bijeli kupus

"Uobičajenost" i rasprostranjenost bijelog kupusa u našim vrtovima daje dojam da je ovo povrće beskorisno za promicanje zdravlja. Čini se da je neupitna samo važnost kupusa u dijetologiji i programima mršavljenja, zahvaljujući niskom udjelu kalorija i obilju vlakana..

A u međuvremenu, tvari sadržane u kupusu značajno smanjuju rizik od raka crijeva, sprečavaju razvoj ateroskleroze, uklanjaju učinke izloženosti zračenju i imaju terapeutski učinak na brojne druge tjelesne sustave.

Korisna svojstva kupusa

Sastav i sadržaj kalorija

Osnovne tvari (mg / 100 g):Svježi sirovi kupus [5]Kiseli kupus [13]Kuhano bez soli [6]
Voda92,1892,5292,57
Ugljikohidrati5.84.285.51
Alimentarna vlakna2.52.91.9
Protein1.280,911.27
Masti0,10,140,06
Kalorije (Kcal)25devetnaest23
Minerali
Kalij170170196
Kalcij40trideset48
Fosfor262033
Natrij18661osam
Magnezij1213petnaest
Željezo0,471.470,17
Cinkov0,180,190,2
Vitamini
Vitamin C36.614.737.5
Vitamin PP0,2340,1430,248
Vitamin E0,150,140,14
Vitamin B60,1240,130,112
Vitamin K0,0760,0130,1087
Vitamin B10,0610,0210,038
Vitamin A0,030,0010,02

U medicini

Bijeli kupus sadrži 16 slobodnih aminokiselina (među njima triptofan, lizin, metionin, tirozin, histamin i druge). Kupus je bogat vitaminima A, B1, B6, C (askorbigen), P, K, antiulkusnim vitaminom U; kalijeve i fosforne soli; mikroelementi: kobalt, bakar, cink, magnezij. Sadrži šećere, masti, enzime (laktozu, proteazu, lipazu), hormonalne tvari, fitoncide.

Listovi kupusa sadrže vlakna koja sprečavaju razvoj ateroskleroze i poboljšavaju funkcioniranje gastrointestinalnog trakta. Od mineralnih soli najvažniju ulogu imaju kalijeve soli koje aktiviraju uklanjanje viška tekućine iz tijela i natrijeve soli koje imaju svojstvo vezanja vode. [7]

Kupus svoja višeznačna terapijska svojstva duguje impresivnom kompleksu kemikalija koje sadrži. Eksperimentalno je i klinički potvrđena visoka učinkovitost upotrebe svježeg soka od kupusa u liječenju čira na želucu i dvanaesniku. Glavni aktivni sastojak u liječenju ovih bolesti je vitamin U koji ima antihistaminska i antiserotoninska svojstva, a također poboljšava metabolizam lipida, tiamina i kolina te metabolizam želučane sluznice, povećavajući njegovu otpornost na štetne čimbenike i aktivirajući proces zacjeljivanja ulcerativnih žarišta. Uz čir na želucu, uporaba vitamina U također je indicirana za enteritis, kolitis, kožne bolesti (ekcemi, psorijaza, neurodermatitis, površinski alergijski vaskulitis) i kardiosklerozu. U svim tim slučajevima postoji dobar ljekoviti učinak..

Značajno je da izravni učinak svježeg prirodnog soka od kupusa daje bolje rezultate u usporedbi s metil metionin sulfonijevim kloridom (vitamin U), budući da sok ima niz dodatnih svojstava: baktericidno, bakteriostatsko, fungicidno, fungistatično i fitoncidno. Eksperimentalno je dokazano da sok od kupusa djeluje antibakterijski čak i na mikrobakterije Staphylococcus aureus i tuberkuloze.

Osim toga, sok od svježeg kupusa ima antitusivna i ekspektorantna svojstva. Gotovo potpuno odsustvo purinskih baza u kupusu čini ga vrlo korisnim u prehrani oboljelih od gihta i kolelitijaze. Sok, salate i jela od kupusa preporučuju se kod bolesti srca i bubrega (diuretička svojstva zbog povećanog sadržaja kalijevih soli), kod ateroskleroze (prisutnost pektina koji mogu ukloniti otrovne tvari i kolesterol iz tijela, kao i vlakana koja uklanjaju kolesterol i poboljšavaju motoričku funkciju crijeva) ).

Tradicionalna medicina koristi sok ili svježi kupus za liječenje nesanice, glavobolje, žutice i poremećaja slezene. Svježi i kiseli kupus koriste se za povećanje apetita, pojačavanje sekretorne aktivnosti želučanih žlijezda, reguliranje crijevne aktivnosti, sprječavanje skorbuta i kronične dispepsije, kao diuretik i blagi laksativ.

Kiseli kupus ili kiseli krastavci iz njega savjetuju se kod dijabetesa, bolesti jetre, kolangiohepatitisa; kupusova salamura poboljšava probavu, pospješuje izlučivanje žuči i ima blagi laksativni učinak kod hemoroida. Sok od kupusa i njegova dekocija s medom koriste se kod laringitisa, bronhitisa i drugih upalnih procesa respiratornog trakta. [osam]

U tradicionalnoj medicini

Pod nazivom "vitamin U" industrija proizvodi aktivirani oblik metionina - metil metionin sulfonij klorida. Propisati ga u 1-2 tablete (0,05 g - 0,1 g) nakon obroka tijekom mjesec dana ili 40 dana za čir na želucu i dvanaesniku, kronični gastritis i gastralgiju.

Treba imati na umu da su s individualnom netolerancijom na vitamin U moguće mučnina, povraćanje i pojava jakih bolnih osjeta koji nestaju kada se doza smanji ili nakon što se lijek potpuno prekine. [osam]

U narodnoj medicini

  • Za nedostatak vitamina, čir na želucu i dvanaesniku, propisuje se sirovi, svježe iscijeđeni sok od kupusa u toplom obliku, pola čaše tri puta dnevno tijekom mjesec dana. Sok povećava apetit i potiče lučenje sokova hrane kod gastritisa sa smanjenom sekretornom funkcijom.
  • Sok od kupusa sa šećerom djeluje kao ekspektorans, antiseptik i protuupalno sredstvo.
  • Sok probavljen šećerom koristi se za mamurluk, a u smjesi s odvarom sjemenki kupusa za poremećaje spavanja.
  • Sjeme kupusa koristi se za izbacivanje parazita iz tijela. [7]
  • Kod bolesti jetre, žučnog mjehura i kolangiohepatitisa, prepišite salamuru kiselog kupusa u toplom obliku, pola čaše tri puta dnevno prije jela.
  • Kod hemoroida, praćenih zatvorom i krvarenjem, uzimajte 2 šalice tople salamure od kiselog kupusa odjednom. [osam]
  • Kod karcinoma želuca pijte topli sok od kupusa s medom, pola šalice tri puta dnevno, 60 minuta prije jela. Ili pripremite izvarak sjemena i korijenja kupusa: žlica nasjeckanih sirovina kuha se u 200 ml vode 10 minuta, inzistira najmanje sat vremena i pije se tijekom dana.
  • Kod gripe pomiješajte sok od aloe s medom i sokom od kupusa (u jednakim omjerima). Smjesu prelijte suhim vinom i ostavite 24 sata. Uzmite žličicu prije jela.
  • Kod nesanice prelijte 2 žlice sjemenki kupusa s 200 ml kipuće vode. Pustite da se kuha dva sata, zatim procijedite i dodajte četvrtinu šalice svježeg soka od kupusa u infuziju sjemena. Uzimati tri puta dnevno prije jela. [devet]

Izvana:

  • Svježi listovi nanose se na bolne zglobove kod gihta. Listovi kupusa, kuhani u mlijeku i pomiješani s mekinjama, koriste se kao oblog za skrofulu i mokri ekcem. Sjeckani listovi svježeg kupusa, u kombinaciji s bjelanjkom, nanose se na gnojne rane, opekline i dugotrajne čireve. Bradavice se uklanjaju sirovim sokom, sok razrijeđen vodom učinkovit je za ispiranje grla s upaljenim grlom, stomatitisom. [7]
  • Kod bolova u vratu, na potiljku, nakon propuha, na bolno mjesto stavite oblog od smjese: žlicu ribanog kupusa i tri žlice hrena.
  • Kod migrene pričvrstite listove svježeg kupusa na glavu, ne pričvršćujući ih čvrsto ručnikom ili remenom.
  • Za ispucale pete pomoći će recept: trebate unaprijed napariti noge u soda kupki. Na oštećene pete nanesite ribani kupus i kašu od hrena. Popravite oblog polietilenom i toplom čarapom i ostavite preko noći. Ujutro isperite hladnom vodom i podmažite pete hranjivom kremom.
  • Za vanjske tumore lišće kupusa se drobi, a rezultirajuća kaša nanosi se na novotvorinu. [devet]

U orijentalnoj medicini

Avicenna je kupus koristio za bolesti različitog porijekla. Pepelu od stabljika kupusa pripisao je analgetičko svojstvo. Juha i sjemenke kupusa, prema legendarnom liječniku, spašavaju od opijenosti. A pepeo korijena kupusa - drobi bubrežne kamence. Jednoglasno s drevnim učenjacima, Avicenna je vjerovao da je sastav soka od kupusa i vina dobar lijek za ugrize otrovne zmije ili ludog psa. [devet]

U znanstvenim istraživanjima

Tim britanskih znanstvenika koji su zastupali istraživačku skupinu na Francis Crick Institute (2018), tijekom laboratorijskih studija, potkrijepio je ulogu kupusa (posebno, i križastih biljaka općenito) u borbi protiv raka crijeva. Djeluje li kupus protiv raka? Tijekom istraživanja izolirana je kemikalija indol-3-karbinol koja nastaje tijekom probavnog procesa i probave kupusa (kao i ostalih članova obitelji Cruciferous). Ova tvar potiče regeneraciju unutarnjeg sloja donjeg crijeva, potiče aktivnost novih imunoloških stanica koje kontroliraju upalu. Ovu teoriju potvrđuje i Britanski institut za istraživanje raka u ličnosti dr. T. Key: "Istraživanja... dokazuju da ne samo vlakna, već i posebne tvari koje se nalaze u kupusu i ostalim krstašima, značajno smanjuju rizik od raka crijeva".

Jednako fenomenalno svojstvo kupusa je sposobnost "uklanjanja" zagađenja zračenjem iz tijela. Kemijski sastojak kupusa - 3,3-diindolilmetan - uklanja učinke zračenja. Tako kažu znanstvenici koji razvijaju projekt na Sveučilištu Georgetown. [deset]

U dijetetici

Kupus je malo kalorija i ne sadrži štetne masnoće. Uz to sadrži tartronsku kiselinu koja sprječava pretilost: ova kiselina usporava pretvorbu ugljikohidrata u masti. Ova činjenica čini povrće nezamjenjivim na jelovniku ljudi koji žele smršavjeti. No pametnije je uvrstiti kupus u svoju prehranu onima koji mršave, naravno, svježi ili ukiseljeni, jer se tartronska kiselina uništava tijekom toplinske obrade.

Međutim, termički obrađeni kupus također može biti osnova prehrane usmjerene na brzo i nježno mršavljenje: ovo je poznata niskokalorična juha od kupusa. Tehnika ove dijete omogućuje vam uključivanje određenih namirnica, predviđenih za taj dan, ali glavno jelo je juha od kupusa. Da biste pripremili takvu juhu koja sagorijeva masnoće, trebat će vam: 2 velika luka, 2 bugarske zelene paprike, dvije velike rajčice, 250 g gljiva, svežanj celera, ½ glava kupusa, 3 mrkve, sol, papar, bilo kakve začine ili začini po ukusu. U dubokoj tavi pržite sitno nasjeckani luk i papriku na maloj količini biljnog ulja. Dodajte im nasjeckanu rajčicu, gljive, celer, kupus, mrkvu i pirjajte par minuta na laganoj vatri. Premjestite povrće u lonac, ulijte 12 šalica vode, dodajte sol, začine i začine i kuhajte na umjerenoj vatri dok ne omekša. Ovu juhu od kupusa možete jesti za mršavljenje nekoliko puta dnevno. [4,11]

U kuhanju

Što se tiče toplih prvih jela, u povijesti ruske kuhinje gotovo da nema recepta koji se može natjecati s juhom od kupusa i zaobići ih po popularnosti..

U "Nacionalnim kuhinjama naših naroda", temeljnom djelu istaknutog znanstvenika 20. stoljeća. Pokhlebkina V.V., opisane su mogućnosti za kuhanje juhe od kupusa: bogata juha od kupusa (puna), kombinirana, nemasna, jednostavno meso, svakodnevno, lijeno (rachmanny), kiseli kupus, sivi (sadnice), zeleni, kopriva i čičak.

  • Juha od kiselog kupusa od svježeg kupusa (prema receptu V. V. Pokhlebkina)

Trebat će vam: 0,5-0,75 kg goveđeg prsa, isto toliko svježeg kupusa, 6-8 komada malih zelenih nezrelih jabuka, 2 glavice luka, 1/2 repa, 2 žlice nasjeckanog kopra, 3 lista lovora, 8 zrna crnog papra, 100 g kiselog vrhnja.

Pripremite mesnu juhu. Kad je meso gotovo gotovo, narežite listove kupusa na male kvadrate, nasjeckajte luk, repu, dodajte u juhu i kuhajte četvrt sata, a zatim dodajte jabuke izrezane na trakice, nakon još 5 minuta - začinsko bilje i začine te kuhajte dok jabuke potpuno ne prokuhaju.... Poslužite s kiselim vrhnjem.

  • Klasični recept za mesne kiflice (iz "Knjige ukusne i zdrave hrane")

Sastojci: 300 g mesa, 800 g bijelog kupusa, pola čaše riže (može se zamijeniti drugom žitaricom - biserni ječam, proso), 1 luk, žlica brašna, 2 žlice paste od rajčice, kiselo vrhnje i maslac, čaša vode.
Pripremite mljeveno meso, skuhajte rižu. Luk sitno nasjeckajte, lagano pržite na maslacu, kombinirajte s mljevenim mesom i rižom. Začinite solju i paprom. Kuhajte lišće kupusa 5 minuta, pustite da se ohladi, napunite mljevenim mesom s rižom i lukom, omotavajući svaki list rolatom. U tavi pripremite umak od čaše vode, brašna, kiselog vrhnja i paste od rajčice. Pustite da umak zakuha, začinite solju i paprom. Punjeni kupus stavite u lonac, prelijte umakom, pirjajte ispod poklopca na laganoj vatri 40 minuta. Poslužite s nasjeckanim začinskim biljem.

Stotine originalnih i ukusnih jela iz različitih svjetskih kuhinja stvorene su na bazi kupusa: od dijetalne juhe od kupusa do izvrsnog "kupus milfeya". I jedan od najzdravijih gastro užitaka, naravno, je kiseli kupus.

  • Kako brzo fermentirati kupus?

Instant kiseli kupus (za 2 sata): trebaju vam 2 kg bijelog kupusa, 200 g mrkve, 100 ml biljnog ulja. Za marinadu: 1 l vode, 100 g šećera, 60 g soli, 120 ml octa od 9%, 3-4 paprike graška, lovorov list. Nasjeckajte kupus. Dodajte naribanu mrkvu, lagano trljajte rukama. Ulijte biljno ulje, pomiješajte. Zakuhajte vodu sa soli, šećerom i začinima. Maknite s vatre i dodajte ocat. Sjeckani kupus prelijte marinadom dok ne pokrije. Stavite pod ugnjetavanje i držite 2 sata.

  • Prhki kiseli kupus

Za kuhanje trebat će vam: 3 kg bijelog kupusa, 200-250 g mrkve, 60 g soli, 25 g šećera. Nasjeckajte kupus. Dodajte naribanu mrkvu, sol i šećer, lagano promiješajte. Stavite čvrsto u posudu i stavite pod pritisak. Držite na sobnoj temperaturi pod tlakom 3 dana. Svakog dana, uklonivši ugnjetavanje, probušite kupusnu masu dugačkom drvenom drškom kako biste izbjegli nakupljeni zrak. Gotov kupus spremite u hladnjak.

  • Kiseli kupus s jabukama

Sastojci: 4 kg bijelog kupusa, 3 kg jabuka, 250-300 g mrkve, 50 g šećera, 50 g soli. Za salamuru: 1 l vode, 25 g soli, 20 g meda (prokuhati vodu i u njoj otopiti sol i med).

Nasjeckajte kupus, dodajte naribanu mrkvu, sol i šećer, pomiješajte (tako da povrće lagano pusti sok). Stavite jabuke i kupus u posudu u nekoliko slojeva. Ulijte toplu salamuru, prekrijte velikim lišćem kupusa i stavite ugnjetavanje na vrh. Kupus, koji će biti gotov za 2 tjedna, čuvajte na hladnom mjestu. [12]

U kozmetologiji

U formulaciji kozmetike na bazi bijelog kupusa, soka od kupusa, salamure, kiselog kupusa koriste se cjeloviti ili nasjeckani svježi listovi kupusa.

  • Maska za lice od bijelog kupusa (za masnu kožu): Pomiješajte 2 žlice lišća kupusa, nasjeckane na kašu, s umućenim bjelanjkom. Nanesite na očišćenu kožu. Potopite pola sata, a zatim isperite toplom vodom.
  • Za masnu kožu preporučuje se brisanje lica prije pranja vatom umočenom u sok od kiselog kupusa. Također je korisno trljanje losionom od svježeg soka od kupusa i krastavaca, koji se uzima u jednakim dijelovima..
  • Maska od kupusa za suhu kožu: na očišćenu kožu nanesite kozmetičku kremu ili hranjivu kremu. Namočite platnenu salvetu u 100 ml svježeg soka od kupusa i lagano je iscijedite i nanesite na lice. Kako se salveta suši, ravnomjerno navlažite krpu sokom. Ostavite prijavu najmanje četvrt sata.
  • Za suhu kožu učinkovita je i maska: pomiješajte kašu od svježih listova kupusa sa žumanjkom i biljnim uljem (svi sastojci u jednakim dijelovima). Nanesite na lice, nakon 20 minuta isperite toplom vodom.
  • Izbjeljujuća maska ​​od kupusa: da biste se riješili pjegica i staračkih pjega, korisno je svakodnevno brisati lice sokom od kiselog kupusa.
  • Hranjiva maska ​​za lice: pomiješajte pola štapića kvasca s medom i svježim sokom kupusa (uzmite po žličicu), mijesite sastav dok ne postane glatko, ostavite da fermentira na tamnom mjestu. Kad se masa povećala u volumenu za 2-3 puta, nanesite na očišćenu kožu lica oko pola sata. Temeljito isperite toplom vodom. Maska napravljena od debelog sloja kiselog kupusa također tonizira i njeguje kožu (namačite 20 do 30 minuta, isperite hladnom vodom).
  • Melem za kosu sa sokom od kupusa: za tanku kosu s podijeljenim krajevima pomiješajte u jednakim omjerima sokove - svježi kupus, limun i špinat. Sastav utrljajte u kosu i vlasište, potopite oko 20 minuta i isperite toplom vodom.
  • S grubom, grubom kožom ruku korisne su kupke sa sokom od kiselog kupusa. Na kraju postupka podmažite ruke masnom kremom. [4]

Kombinacija s ostalim proizvodima

Kupus je zeleno i neškrobno povrće. Bijeli kupus izvrsno se slaže s povrćem vlastite vrste: krastavcima, paprikom, lukom, češnjakom, rotkvicom, mrkvom, repom, mladom bundevom. Kupus nije kompatibilan s mlijekom, ali izvrsno djeluje u kombinaciji s masnoćama (na primjer, maslacem): jelo napravljeno od takvih kombinacija dobro se apsorbira. Kupus je sam po sebi dobar prilog mesnom jelu..

Pića

Priprema se salamura od kupusa, svježe iscijeđenog soka, koji se pomiješa s ostalim sokovima i dobije se povrtni koktel.

Iz usitnjenog lišća svježeg, zrelog kupusa istiskuje se sok. Zatim filtrirajte i pustite da se kuha nekoliko sati da se razbistri. Pročišćeni sok ponovo se filtrira, vrlo pažljivo, bez mućkanja, i pije se u čistom obliku i s aditivima.

Sok od kupusa i repe

Stolna repa se opere, oljušti, izreže na nekoliko dijelova i istisne sokovnikom. Sok od repe pomiješa se sa sokom od kiselog kupusa (u omjeru 3: 2) i uzima se u terapijske i profilaktičke svrhe. [devet]

Opasna svojstva kupusa i kontraindikacije

Pojedinačna netolerancija na vitamin U koji se luči iz kupusa kontraindikacija je za upotrebu lijeka na njemu - metil metionin sulfonij klorida.

Zbog mogućeg povećanog stvaranja plinova, kontraindicirano je piti sok od kupusa kod bolesnika s dijagnozom infarkta miokarda..

Da bi se izbjeglo pogoršanje, ne preporučuje se uzimanje soka od kupusa s povećanom kiselinom u želucu. [osam]

Na ovoj smo ilustraciji prikupili najvažnije točke o prednostima i mogućim opasnostima bijelog kupusa i bit ćemo vam vrlo zahvalni ako podijelite sliku na društvenim mrežama, uz poveznicu na našu stranicu:

Zanimljivosti

  • Ranije, kad su sadili kupus, ljudi su govorili: „Ne gležanj, nego trbuh; ne budi prazan, budi gust; ne budi crvena, budi ukusna; ne budi star, budi mlad; ne budite mali, budite sjajni. " Sadnice kupusa trebalo je saditi 18. svibnja (prema modernom stilu), na Arini Rassadnitsa (kupus), a berbu, sjeckanje i berbu kupusa trebalo je 25. rujna - na Sergeja Kapustnika. Astrološki kalendar za vrtlare preporučuje berbu kupusa tijekom dana, na rastućem mjesecu.
  • Koja je tajna poznate juhe od kupusa? Ruski seljaci pripremali su takozvanu "dnevnu" juhu od kupusa: kuhani kupus, zatim ga smrzli, pa opet kuhali. Ova tehnologija omogućila je dobivanje posebnog i specifičnog "znanstvenog duha", koji je bio ukorijenjen u ruskim konobama kao nezamjenjiv atribut. Zaštitni okus dnevne juhe od kupusa bio je izvrstan, ali u takvom jelu bilo je malo korisnih tvari. [12]
  • Festivali i proslave posvećeni berbi kupusa, kulinarska natjecanja u kuhanju jela od kupusa održavaju se svake godine u različitim dijelovima svijeta. Evo samo nekih od njih: Kupusiyada (Srbija, Futog); Kiseli kupus, festival kiselog kupusa (Njemačka); Filderkrautfest (Njemačka, Leinfelden-Echterdingen); festival kupusa (Francuska, Saint-Saens); festival kiselog kupusa (Švicarska, Mühleturnen).
  • Slikanje mrtve prirode mnogo duguje takvom povrću kao što je kupus. Umjetnici različitih doba i trendova uključili su ga u svoje kreacije voća i povrća: od J.S.Beka (Mrtva priroda s kupusom i zamorčićem) i B. Strozzija (Mrtva priroda s tikvicama i grožđem u košarici, kupusom, limunom i cvijećem u vazi ") V. Van Goghu (" Mrtva priroda s kupusom i drvenim cipelama ").

Botanički opis

Ovo je povrtna kultura od gotovo najveće važnosti (zajedno s krumpirom), raširena zbog svoje dostupnosti, univerzalnog okusa i neporecive industrijske vrijednosti..

Bijeli kupus botaničari svrstavaju u razne vrste kupusa, iz porodice kupusnjača (Cruciferous). Latinski generički naziv za kupus je Brassica.

podrijetlo imena

Povijest

U Europi se kupus počeo uzgajati prije otprilike 3 tisuće godina (botanički prethodnik modernog bijelog kupusa bila je vrsta zadebljalih mesnatih listova koji mogu zadržati veliku količinu vlage). U Egiptu se ovo povrće nije uzgajalo sve dok na vlast nije došla dinastija Ptolemej. U tekstovima "oca botanike" Teofrast spominje kupus, što nam omogućuje zaključak da su ga Grci poznavali barem još u 4. stoljeću pr. e. U Katonovoj raspravi "Poljoprivreda" (2. stoljeće prije Krista) kupus se već izravno spominje.

U Rimu se kupus koristio u kuhanju, medicini i postao je jedna od najpopularnijih povrtnih kultura. U svojim spisima Plinije Stariji opisuje 7 vrsta kupusa poznatih u to vrijeme. Okrugle glavice kupusa koje poznajemo prvi su se put uzgajali u Engleskoj u 14. stoljeću..

Kupus se migrirao iz Europe u Ameriku, Indiju, Japan. U povijesti plovidbe prošlih stoljeća ovo je povrće igralo važnu ulogu, jer je upravo kiseli kupus postao gotovo jedini izvor vitamina C, čije rezerve na brodu mogu spriječiti skorbut. [2]

Sorte

Postignuća u uzgoju pružaju vrtlarima i vrtlarima ogroman izbor sorti i hibrida bijelog kupusa. Uobičajeno je da se sorte dijele na rano sazrijevajuće, srednje dozrijevajuće i kasno sazrijevajuće (ponekad su ranozrele sorte definirane u posebnoj kategoriji). Rani kupus dobar je za salate, sočan i nježan, ali nije pogodan za dugotrajno skladištenje. Srednje i kasne sorte savršeno se dugo čuvaju, koriste se za izradu kiselog kupusa, natopljenog kupusa.

Uzgajajući sorte za rano sazrijevanje, možete dobiti dvije berbe godišnje. Popularne sorte ranog kupusa - "Zolotoy hectar", "Malakhit", "Zarya", srednje - "Dobrovolskaya", "Kupchikha", kasno - "Ženeva", "Amager". Postoji i izbor sorti za određene klimatske uvjete: podjela na takozvane regionalne sorte čiji uzgoj daje najveći prinos u određenoj regiji.

Neke sorte kupusa postale su uistinu legendarne i ušle su u svjetsku povijest povrtarstva, poput, primjerice, poznate sorte Saint-Saens, čiji su primjerci dosezali težinu od 20 kg, a duljina najvećih listova do 100 cm. Kupus Saint-Saens bio je u velikoj potražnji na francuskom tržište do 19. stoljeća. Nadalje, njegova je popularnost počela opadati i od 1999. godine sorta je uvrštena u Katalog vrtnih biljaka u Francuskoj, gdje joj je dodijeljen poseban status drevne sorte "preporučene za vrtlare amatere". [3]

Značajke uzgoja

U prvoj godini uzgoja kupus daje gustu glavicu kupusa, sakupljenu od mesnatih i sočnih listova. Sljedeće godine biljka tvori stabljiku s cvjetovima prikupljenim u četkici. Plodovi su izdužene mahune (do 10 cm), sjemenke su tamno smeđe boje. Kupus pripada vlažnim i umjereno termofilnim biljkama (vrućina iznad 25 ° C loše djeluje na povrće - glavice kupusa često propadaju i napadaju ih štetnici). Obilno zalijevanje potrebno je tijekom gotovo cijele vegetacijske sezone. Priprema tla za obradu provodi se u dvije faze: prva (do dubine od 0,25 m) i druga (proljeće, do dubine od 0,2 m) oranje gredica. Prihrana se također provodi u fazama: prvi put tlo se oplodi mineralnim sastavom dva tjedna nakon sadnje sadnica. Veći prinosi kupusa mogu se postići ako su njegovi takozvani "prethodnici" na tom mjestu bili stolna mrkva ili rani krumpir.

Kako se nositi sa štetnicima kupusa?

Jedna od ekološki najprihvatljivijih metoda je obrada sadnica infuzijom konjske kiselice. Tri kante nasjeckanog kiseljaka prelijte vodom u vrtnu bačvu i prekrijte folijom. Nakon 10 dana sakupite gnojnicu koja se stvori bliže površini vode u zasebnu kantu. Krevete poprskajte kupusom pripremljenom pelinovom metlom. Ova metoda pouzdano štiti kupus od leptira kupusa. [1,9]

Odabir i pohrana

Ispravno odabrana bit će neraspadljiva, čvrsta vilica (glava) s netaknutim i čistim, jakim i gustim svježim lišćem bijele ili svijetlozelene boje.

Svježi kupus možete dugo čuvati u podrumu ili u hladnjaku. Treba izbjegavati čuvanje povrća na otvorenom sunčevom svjetlu, jer u tom slučaju lišće postaje zeleno. Kupus se brzo pogoršava u gajbama. Pokvareni listovi moraju se pravodobno primijetiti i ukloniti. Izvan hladnjaka, svaku glavicu kupusa treba čuvati odvojeno od ostalih, zamotanu u gusti papir. [4,9]

  1. Priručnik o nabavi ljekovitog bilja / DS Ivashin, ZF Katina, IZ Rybachuk i sur. - 6. izd., Isp. i dodati. - K.: Harvest, 1989. - 288 str.: Mulj.
  2. Povijest kupusa, izvor
  3. Kupus, izvor
  4. Ljekoviti proizvodi. Hrana je lijek, lijek je hrana. Sastav. A. M. Milskaya, - Kh.: Phoenix, 1998. - 479 s.
  5. Kupus, sirovi, izvor
  6. Kupus, kuhan, kuhan, ocijeđen, bez soli, izvor
  7. Karkhut V. V. Lijekovi oko nas. - K.: Zdravlje, 1993. - 232 str..
  8. Ljekovito bilje: enciklopedijski priručnik / ur. A.M.Grodzinsky. - Kijev: Olymp, 1992. - 544 str.: Ilustr.
  9. Dubrovin I. Sve o običnom kupusu. - 2009. - 163 s.
  10. Kako skromni kupus može zaustaviti rak, izvor
  11. Dijeta od juhe od kupusa, izvor
  12. Velika enciklopedija tradicionalne medicine. - M.: "Izdavačka kuća ANS", 2005. - 1120 str.: Ilustr.
  13. Kiseli kupus, izvor

Zabranjeno je koristiti bilo koji materijal bez našeg prethodnog pismenog pristanka..

Uprava nije odgovorna za bilo kakav pokušaj primjene bilo kojeg recepta, savjeta ili dijete, a također ne jamči da će navedeni podaci pomoći ili štetiti vama osobno. Budite razboriti i uvijek se obratite odgovarajućem liječniku!

Jao, mi ne znamo takve riječi :(

Traži u scanword-u:

Uz pomoć naše usluge možete pronaći odgovore na teško pogodljive riječi najpoznatijih skeniranih riječi.

  • Imenice
  • Pridjevi
  • Glagoli
  • Gradovi
  • Rijeke
  • Ptice

Scanword Guru mrežni je pomoćnik za križaljke za definiranje riječi maskom. Kopiranje materijala web mjesta moguće je pod uvjetom da se instalira aktivna indeksirana veza!

Bijeli kupus

Bijeli kupus najpopularniji je kupus u našoj zemlji. Sirovi i kuhani, pirjani i kiseli kupus - uvijek su jednako ukusni. Svježi kupus jako je dobar u salati.

Bijeli kupus najpopularniji je kupus u našoj zemlji. Sirovi i kuhani, pirjani i kiseli kupus - uvijek su jednako ukusni. Svježi bijeli kupus - nježan i hrskav - vrlo je dobar u salati, za koju su posebno prikladne rane sorte - one koje se prodaju u svibnju i lipnju. A oni koji sazriju do kraja jeseni pogodniji su za vrenje i dinstanje.

Uzgoj kupusa kakav danas poznajemo započeo je prije više od 4000 godina u Sredozemlju iz biljke zvane divlji senf. Ova je kultura u velikom broju rasla u obalnim područjima. U staroj Grčkoj i Rimu ovu su biljku s više listova nazivali i morskim i divljim kupusom. Kada su drevni uzgajivači napokon dobili kupus, veliku je većinu stanovništva odmah ocijenila njegov okus. Primjerice, poznati drevni rimski političar i delikatesa Kato stariji rekao je da je "kupus superiorniji od ostalog povrća". Budući da kupus dobro uspijeva u hladnim klimatskim uvjetima i može se čuvati tijekom zime, brzo je našao popularnost u ostatku Europe i Azije. Danas je Kina na prvom mjestu u uzgoju kupusa u svijetu. Slijede Indija i Rusija.

Kulinarski stručnjak trebao bi razlikovati sorte bijelog kupusa s obzirom na vrijeme zrenja.

Ovisno o sezoni rasta (vremenu od nicanja do berbe), sve se sorte i hibridi dijele u nekoliko skupina: ultrarano, rano sazrijevajuće, srednje rano, srednje dozrijevajuće, srednje kasno, kasno sazrijevajuće. Sorte i hibridi korišteni u našem pojasu pripadaju sjevernoeuropskoj skupini sorti, uglavnom su rano zrele, srednje rane i srednje kasne. Općenito, zbog raznolikosti sorti, sezona kupusa traje od svibnja do kasne jeseni..

Bliski srodnik bijelog kupusa je crveni kupus. S gledišta biologije, riječ je o sortnim sortama kupusa. Kupus je pak vrsta (podvrsta) vrtnog kupusa, koja također uključuje kelerabu, cvjetaču, prokulicu, Savoy i druge predstavnike prostranog svemira kupusa..

Mladi kupus sadrži vitamine C, A, B1 i B2, P, K, nikotinsku kiselinu, kao i vlakna i elemente u tragovima. Mladi kupus gotovo da ne sadrži škrob i saharozu, pa će pravilno pripremljena jela od mladog kupusa ugoditi čak i dijabetičarima. Što možemo reći o mršavljenju: nizak sadržaj kalorija mladog kupusa također je plus.

Jela koja se mogu pripremiti od kupusa raznolika su. Juhe - juha od kupusa i variva od povrća, juha s polpetama i mineštrama. Hrskave salate od mladog kupusa s raznim umacima. Skuhajte kiflice ili pirjajte kotlete od kupusa. Isprobajte lazanje od kupusa ili za večeru napravite lagani i jednostavni prilog: nasjeckani kupus lagano pirjajte na biljnom ulju - možete mu dodati, na primjer, gljive. Od kupusa se prave ukusne pite - otvorene i zatvorene.

Postoje jela koja su posebno dobra s mladim kupusom, poput juha i posebno salata. Jesenji kupus, koji je tvrđi i grublji, tradicionalno se pretvara u kiseli kupus. Međutim, ništa vas ne sprječava da je pustite na sva ostala jela..

Mladi bijeli kupus - nježan i hrskav, sazrijeva u svibnju-lipnju - vrlo dobar u salati i zelenoj juhi.

Snažne glavice kupusa, koje dozrijevaju do kraja jeseni, prikladnije su za kiseljenje i dinstanje.

Potražite mladi kupus jarkih boja. Zelene glavice kupusa posebno su dobre, gotovo poput kore limete.

Osjetite vanjski dio kupusa kako biste bili sigurni da je čvrst. Ako se kupus na dodir osjeća mekan i viskozan, a ne tvrd i gust, tada je najvjerojatnije truo..

Pažljivo pregledajte lišće. Kad odabirete kupus, potražite onaj sa samo nekoliko listova iza glavice kupusa. Ako kupus u cjelini izgleda nepokriven, a mnogi listovi nisu dovoljno čvrsto pritisnuti na jezgru (središte) kupusa, ovo povrće može imati čudan okus, neobične teksture lišća. Lišće ne smije biti mekano. Mekani listovi ukazuju da je kupus malo star ili oštećen..

Izbjegavajte truljenje kupusa. Ako je lišće znatno oštećeno ili ima puno mrlja i tamnih područja, ne biste trebali kupovati ovaj kupus..

Velike glavice kupusa uglavnom imaju blaži okus od kompaktnih glavica.

Što se tiče kasnog kupusa, glavice kupusa ubranog nakon mraza bit će slađe od onih ubranih ispred njih..

Kupus bi trebao ostati netaknut dok ga ne odlučite jesti. Nakon što režete kupus, on počinje gubiti vitamin C. Ako nužno trebate spasiti polovicu kupusa, čvrsto ga zamotajte u prozirnu foliju.

Kelj čuvajte u posudi za hladnjak. Održavanje kelja na hladnom pomoći će mu da zadrži hranjive sastojke i hrskavu teksturu. Prethodno ga presavijte u plastičnu vrećicu. Izvrsna kvaliteta trajat će do dva tjedna.

Prije upotrebe kupusa odvojite i bacite vanjske listove. To je posebno važno ako je neki od listova uvenuo tijekom prijevoza ili skladištenja..

Mladi kupus je najproljeće povrće: pojavljuje se u svibnju i nosi punopravni vitamin.

Pirjani kupus s mesom, krumpirom i gljivama

Kiseli kupus smatramo izvornim ruskim jelom. Ali neki povjesničari.

Najbolje sorte bijelog kupusa: karakteristike i fotografije

Ako se odlučite za sadnju bijelog kupusa u svom vrtu, vjerojatno se pitate koju sortu ovog povrća biste trebali odabrati? Svaka sorta kupusa ima svoje prednosti i nedostatke, koje morate znati prije kupnje sjemena. Dalje ćete saznati koje su sorte bijelog kupusa, njihove značajke.

Rano zreli bijeli kupus

Najbolje vrijeme za sjetvu rano zrelog kupusa je početak ožujka. Kad se pojavi 4-5 listova, mlade sadnice presađuju se u zemlju pod vedrim nebom. Ako sjeme sadite izravno u zemlju, najbolje vrijeme za to je od posljednjih dana travnja do sredine svibnja. Takve sorte sazrijevaju u roku od 55-100 dana. To razdoblje može varirati, ovisno o samoj vrsti kupusa. Postoje povrtne kulture koje sazrijevaju za dva mjeseca..

Prinos mu je mali, u prosjeku 150-500 centa / ha. Ponekad dosegne 700 c / ha, ali ne više. Selektivna berba već zrelog kupusa događa se usred ljeta. Rane sorte imaju rozete srednje veličine s 10-15 listova, labave vilice. Ali njihova je prednost brzi rast. Glavice ranog kupusa mogu puknuti i procvjetati.

Rano sazrijevajuće sorte ne koriste se za dugo skladištenje i za fermentaciju..

lipanj

Najpopularnija sorta za rano sazrijevanje. Glava ove vrste gušća je od glave ostalih ranih kultura. Lipanjski kupus dobro uspijeva čak i u uskom okruženju, ali zahtijeva puno svjetlosti. Svako zamračivanje dovodi do zastoja u rastu.

To je sorta otporna na hladnoću koja može podnijeti lagane mrazove do -5 ° C, što omogućava sadnju kupusa u rano proljeće. Međutim, ona ne podnosi višak vlage..

Druga prednost je što se uzgaja u cijeloj Rusiji. Srednje otporan na takve štetnike poput kupusne muhe, križaste buhe. Ova povrtna kultura, kao i sve rane, ljeti se koristi samo svježa ili u vrućim jelima. Uopće nije pogodan za skladištenje.

Kazačok

Ova je sorta hibrid ranog sazrijevanja, zbog čega je cijene vrtlari i ljetni stanovnici. U odnosu na lipanj, njegove su rašlje dvostruko gušće. Kozak se uzgaja presadnicama ili sjetvom sjemena izravno u tlo. Poželjno je saditi na ne prevrućim sunčanim područjima, izbjegavajući nedostatak vlage i hladne sjeverne vjetrove.

Slijetanja mogu zaraziti insekte. Kozak je podložan bolestima kao što su keela, bakterioza, pepelnica - oni mogu uništiti cijeli urod u samo nekoliko dana. Sloj malča kod sadnje mladih izbojaka dobra je prevencija. Za borbu protiv pepelnice izvrsna će mjera biti otopina kalijevog permanganata.

Sorta je otporna na niske temperature ispod nule. Mane uključuju lošu otpornost na pucanje glave. Listovi kupusa vrlo su nježni, pa su pogodniji za svježe kuhanje.

Poljoprivrednici su svjesni da glavice povrća mogu pucati dok nastaju. Razlog je višak vlage. Smanjivanjem zalijevanja 2-3 tjedna prije berbe možete spriječiti ovaj neugodan trenutak..

Bijeli kupus u srednjoj sezoni

Sezona rasta ovog kupusa je 80-170 dana. Gotovi usjevi beru se pred kraj ljeta. Glavice kupusa srednjeg sazrijevanja veće su od onih rano dozrijelog, a prosječne su gustoće. Vrste povrća sa srednjim dozrijevanjem produktivnije su od ranog, ali inferiorno od sorti kasno sazrijevajućeg. Ove sorte kupusa karakterizira prisutnost 20-25 malih listova.

Za razliku od svojih prethodnika, kupus u srednjoj sezoni pogodniji je za brzo kiseljenje u jesen. Ali u svom prirodnom obliku često se koristi. Punjeni kiflice od kupusa, pite od povrća, variva i pite posebno su ukusni. Još jedna prednost u odnosu na rano povrće je duži rok trajanja. Ovisno o svim uvjetima, može ležati i nekoliko mjeseci.

Osveta

Popularni hibrid među vrtlarima, zbog visokog prinosa, koji doseže 343-626 c / ha. Maksimalni prinos zabilježen je u Volgogradskoj regiji - 895 c / ha. Kupus sazrijeva otprilike tri mjeseca nakon sadnje. Biljka voli vodu i svjetlost. Vrlo otporan na mnoge uobičajene bolesti i štetnike.

Sadrži idealan set minerala i vitamina, dobrog je okusa i dobre kvalitete. Pogodno za prvo i drugo jelo, za fermentaciju.

Slava 1305

Provjerena stara sorta kupusa. Vilice su joj velike, sočne, bijele. Za razliku od ostalih sorti, "Slava" je vrlo pogodna za uzgoj u suhim predjelima, jer je nepretenciozna prema vlazi. Zalijevati ga jako ne vrijedi, jer glavice kupusa mogu puknuti. Potrebno je obilno popuštanje. Produktivnost - 320-400 c / ha.

Da bi kupus bio sočan, bere se nakon prvog mraza. Ali s tim ne biste trebali odgađati, jer je sklono pucanju. Lako podnosi temperature ispod nule. Slavski kupus osjetljiv je na bolesti poput pepelnice, keele, crne noge. Uvršteno na popis najboljih vrsta za berbu za zimu, kiseljenje, soljenje. Sazrijevanje ove vrste kupusa doseže samo 90 dana..

Za skladištenje odaberite kupus srednje veličine, gušći. Ne miješajte različite sorte. Ostavite 2-3 gornja lista i panjeve do 4 cm. Napukle glavice kupusa ne mogu se čuvati.

Srednje kasne sorte

Glavice srednje kasnog kupusa gušće su, karakteristike okusa su veće od karakteristika ranih i srednjih sorti. Manje su izbirljivi u uvjetima uzgoja od ranijih analoga..

Simfonija

Simfonija voli dobro zalijevanje i sunce. Uzgaja se u industrijskim razmjerima. Simfonijski kupus dobro uspijeva na plodnim, mekim tlima s neutralnom razinom kiselosti. Zahtijeva puno svjetla i dobro, obilno zalijevanje.

Dobro se opire gljivicama fusarium. Svestrana je sorta dizajnirana za različite vrste obrade. Ne preporučuje se čuvanje do proljeća bez posebnih uvjeta..

Predstaviti

To je pouzdana stara sorta kupusa, poznata od 1961. godine. U Rusiji je ovo povrće klasificirano kao srednje kasno. Poklon kupusa nije zahtjevan za tlo. Sadi se na sunčanim područjima, a ne pod drvećem. Čak i u maloj sjeni, glavice kupusa rastu, a lišće - malo. Zahtijeva dobro zalijevanje, posebno krajem ljeta kada se polažu rašlje. Ima trajni imunitet, ali preventivne mjere poduzimaju se bez greške, jer na njega može utjecati kobilica.

Kupus Podarok ima visoke karakteristike okusa i univerzalni je u upotrebi. Obično se usjev bere krajem ljeta, početkom zime. Ali ako kupus padne pod lagani mraz, tada će u zimskim pripremama biti još ukusniji. Ima dugi vijek trajanja - 6-7 mjeseci (do veljače-ožujka). Zbog činjenice da su listovi ove sorte tanki, čine izvrsne kiflice od kupusa..

Gustoća i veličina glavice kupusa ovise o vremenu dozrijevanja. Što je razdoblje duže, vilice će biti gušće i veće.

Kasni bijeli kupus

Ovaj kupus dozrijeva najviše 220 dana. Sorte su otporne na pad temperature, ne boje se prvih jesenskih mrazeva. Naprotiv, niska temperatura pomaže glavicama kupusa da se brže stvaraju. Ali, nažalost, ne podnosi takve temperature u rano proljeće. Stoga se uzgaja samo u presadnicama..

Za razliku od ostalih vrsta kupusa, kasni kupus ima žilave glavice kupusa i namijenjen je duljem skladištenju. Štoviše, okus se samo poboljšava. Takav kupus sazrije dulje od ostalih, ali se čuva i do proljeća, ili čak do ljeta. Ovisi o sorti.

Sorta se pojavila zahvaljujući bjeloruskim uzgajivačima. Razdoblje zrenja je otprilike 165 dana. Vrlo otporan na propadanje, ali nije vrlo otporan na razne bolesti. Karakteristična značajka je primjetna plavičasta nijansa.

Dobro podnosi mraz i nedostatak vlage. Nepretenciozan u uzgoju. Najbolje se osjeća u blago kiselom tlu. Koristi se za kiseljenje, i usitnjenih i cijelih glava. Pohranjeno dugo, do 8 mjeseci.

Bilo koji kupus voli zemno alkaliju. Teško raste na teškim, ilovastim tlima, a gore na kiselim. Stoga upućeni vrtlari kiselinu tlo prije sadnje okaljavaju. Da biste to učinili, dodajte mu malo pepela, krede, vapna ili dolomitnog brašna..

Amager 611

Ovaj kupus postao je poznat još 40-ih godina i tražen je do danas. Pogodno za uzgoj na cijelom teritoriju Ruske Federacije, osim najsjevernijih regija, u kojima glavice kupusa nemaju vremena da sazriju. Zahtijeva redovito zalijevanje i dovoljnu količinu mineralnih gnojiva. Dugotrajno izlaganje vrućem vremenu može uzrokovati rast zaustavljanja vilica.

Može biti izložen vaskularnoj bakteriozi, crnoj truleži. "Amager 611" savršeno se čuva do sljedeće berbe, ali može biti podložan sivoj plijesni i točkaste nekroze. Dugim skladištenjem, ukusnost se povećava. Svježi kupus malo je oštar i ima gorak okus koji nestaje bliže proljeću. Bolje je ovaj kupus fermentirati par mjeseci nakon berbe - tako da prođe gorčina.

Najvrjednije sorte povrtarskih kultura su srednje kasne i kasne. Čuvaju se dugo, praktički bez nakupljanja nitrata. Ove vrste kupusa smatraju se najboljima za kiseljenje..

Stol

Glavice kupusa ove kulture su svijetlozelene, guste, ponekad dosežu i 4 kg. Listovi su vrlo sočni. Kada zalijevate hladno, na nju može utjecati bolest "crna noga".

Visoka prilagodljivost različitim svjetlosnim uvjetima. Ova sorta zahtijeva puno vode za rast. Ali, višak vlage može negativno utjecati na rast. Jedna od najprikladnijih sorti za fermentaciju.

Pustolov

Glavice kupusa rastu male, do 3 kg. Plodno, neutralno tlo najbolje je tlo za ovu sortu da proizvede dobru žetvu. Ova je kultura otporna na bolesti i štetnike. Dizajniran za različite vrste obrade.

Listovi su sočni, pa je kupus Filibuster idealan i za kiseljenje i za svježe kuhanje. Filibuster se smatra jednim od najboljih u pogledu okusa. Daje visok prinos koji doseže 448-549 c / ha, 20-80 c / ha viši od standarda Creumont i Kolobok.

Moderne sorte

Veliki broj sorti i hibrida stvaraju specijalizirani uzgajivači. To pomaže uzgajati kupus u različitim regijama s različitim vremenskim uvjetima, prilagođavajući ga različitim staništima.

Za svako područje stvorite vlastite vrste kupusa. Ova povrtna kultura smatra se vlagoljubivom, ali nije u svim regijama vrijeme povoljno za uzgoj povrća. Danas se stvaraju hibridi kupusa koji bez problema mogu proizvesti dobru žetvu u bilo kojim uvjetima..

Agresor (2003)

Srednje je kasno sazrijevajuća sorta, otporna na nepovoljne vremenske uvjete. Iznimka mogu biti jake kiše, koje dovode do činjenice da glavice kupusa mogu puknuti. Nepretenciozan je u uzgoju, može dati dobru žetvu čak i na siromašnim tlima..

Kupus agresor ne gubi svoje kvalitete tijekom dugog skladištenja. Ako se nepropisno skladišti, glavice kupusa mogu puknuti i proklijati. Veliki nedostatak sorte je osjetljivost na određene vrste bolesti, poput keele, kupusne uši.

Gloria (2008.)

Gloria je uzgajana u Holandiji. Pripada kulturi srednje sezone. Sadnice se presađuju od druge polovice svibnja do lipnja. Ovaj je kupus otporan na nedostatak vode i hladnoću..

Pri visokoj vlažnosti i niskim temperaturama na nju djeluju pepelnica i siva plijesan. Prije vezivanja glavice kupusa moraju se poduzeti preventivne mjere protiv bolesti. Jedan od najboljih lijekova za to su infuzije kora luka i češnjaka, koje se zatim prskaju po biljkama. Ne zahtijeva često hranjenje. Vrlo uske vilice, otporne na pucanje. Ova se sorta smatra jednom od najboljih za kiseljenje..

Beba (2010)

Ovo je rano zreli minijaturni hibrid. Težina doseže samo 0,8 kg. Vrijednost hibrida leži u ranoj berbi. Sezona rasta doseže 100 dana. Ovo povrće je pogodno za guste sadnje..

Dobra unutarnja struktura. Otporan na pucanje. Preporučuje se konzumacija svježa.

Express (2003)

Rano sazrijevajući domaći hibrid. Pogodno za uzgoj samo sadnicama, kao i sve sorte ranog kupusa. Sezona rasta je samo 60-95 dana, zbog čega se usjev bere dva puta godišnje. Kupus Express jako voli dobro osvijetljena područja bez jakog vjetra..

Gustoća glave je prosječna. Mana je što je ova sorta kupusa dobra za jesti samo svježu, ali je vrlo ukusna zbog sočnosti..

Najproduktivnije sorte

Najproduktivnije sorte i hibridi uključuju srednje zrele, kasno sazrijevajuće i kasne. Rane sorte ne daju velike prinose. Cijenjeni su zbog kratkog razdoblja zrenja i namijenjeni su ljeti..

Srednje zreli usjevi imaju nešto dužu vegetacijsku sezonu od ranih, ali su produktivniji. Oni poljoprivrednici i ljetni stanovnici koji žele visok prinos preferiraju sorte i hibride kasnije zrelosti. Takvo povrće u pravilu ima puno veću glavicu i veću kvalitetu čuvanja..

Rinda

To je hibrid. Uzgajali su ga nizozemski uzgajivači. Sorta pripada srednjem razdoblju zrenja. Dobro uspijeva u raznim klimatskim uvjetima. Rinda kupus otporan je na ekstremne temperature, ali ne voli dugo biti bez vode. Povrću je zaista potrebna sunčeva svjetlost, inače je rast osjetno smanjen.

Imunitet na razne bolesti je jak, ali mogu ga napasti štetnici - križaste buhe i puževi. Ova vrsta kupusa dobro je pogodna za izradu salata, juha, kiflica, dinstanih. Također se koristi za fermentaciju, soljenje i druge vrste obrade. Listovi su joj vrlo sočni i slatki, izvrsnog su okusa. Tržišni prinos doseže 900-914 c / ha.

Tri junaka

Ovo je sorta koja kasno sazrijeva, čija težina doseže 15 kg. Uprkos velikoj veličini, kupus nije sklon pucanju, jedna od onih vrsta kupusa koja se naširoko koristi za kiseljenje i druge vrste prerade, poput kiseljenja, konzerviranja.

Ova povrtna kultura uvijek donosi visok prinos koji doseže 4000 kg / ha. Ovo je vrlo visoka cifra. Uobičajene bolesti uglavnom nastaju ne zbog karakteristika sorte, već zbog nepravilnog zalijevanja, nepridržavanja temperaturnog režima.

Zlatni hektar

Kupus je srednje rana sorta. Popularno je među vrtlarima više od 80 godina. Ovaj se rekorder pojavio 1938. godine, a 1943. godine uvršten je u državni registar Ruske Federacije. Ponekad se nađe naziv Golden Hectar 1432. Ista je stvar. Pripada jednoj od najproduktivnijih sorti koja daje do 800 c / ha. Obično se usjev bere u nekoliko prolaza, dok glavice kupusa sazrijevaju zauzvrat.

Dobro podnosi dugo odsustvo vlage i blage mrazove. Glava srednje gustoće. Zlatni hektar otporan je na razne bolesti, ali osjetljiviji na kobilicu kupusa. Listovi ove kulture izvrsnog su okusa, vrlo sočni i slatki..

Kada sazrije, dobro je jednom mjesečno dodavati prihranu poput drvenog pepela, amonijevog nitrata, infuzije divizma, pilećeg izmeta. Zahvaljujući tome, glavice kupusa rastu veće i gušće..

Ležeće sorte

Sorte koje leže razlikuju se u gustoći glava. Za dugotrajno skladištenje najbolje su sorte srednje kasnog i kasnog skladištenja. Neke od ovih vrsta kupusa samo poboljšavaju svojstva tijekom skladištenja. Te sorte uključuju, na primjer, "Zima", "Snjeguljica", "Turkiz", "Belorusskaya".

Zimovanje

Sorta kasno sazrijeva. Cijenjen je zbog dobrog skladištenja do sljedeće berbe. Štoviše, njegov se okus s vremenom samo poboljšava, gorčina nestaje, a slatkoća se povećava. To se događa nakon otprilike 3-4 mjeseca. Stoga ga je dobro jesti svježeg od druge polovice zime..

Izgled zimskog kupusa dobro je očuvan zbog gustoće glavica. Dobro podnosi nedostatak vlage. Dobro se prilagođava raznim kolebanjima temperature. Dobro se prilagođava raznim kolebanjima temperature. Zimovanje ima jak imunitet na bolesti, ali nije otporno na štetnike kao što su križaste buhe, leptiri i lisne uši.

Turci

Turci su nam došli iz Njemačke. Glave ove sorte dosežu 3 kg, odljevkom tamnozelene boje. Tlo preferira rastresito, plodno i blago kiselo. Dobro podnosi hladnoću. Biljka koja voli vlagu. Jako voli svjetlost, stoga najbolje uspijeva u južnim krajevima..

Ima dobar imunitet na razne bolesti. Dobro ga je koristiti svježeg nakon dugotrajnog čuvanja..

Bjeloruski 455

Odnosi se na sorte srednje sezone. Unatoč tome, čuva se do travnja. Ova sorta ima brojne prednosti. Stoga je vrlo popularan već 70 godina. Jedna od prednosti je sposobnost davanja dobre žetve u hladnim krajevima, do 785 c / ha.

Sadnice se presadjuju u one dijelove vrta gdje dobro sunce sja. Dnevno i večernje sunce nije joj toliko važno koliko jutarnje. "Bjeloruski" kupus osjetljiv na vaskularnu bakteriozu, kobilica. Općenito je vrlo otporan na bolesti, ali samo uz pravilnu njegu tijekom uzgoja. U osnovi se ova sorta uzgaja za kiseljenje i kiseljenje. Ali boršč, juhe, variva od njega vrlo su ukusna..

Snjeguljica

Ovo je hibrid kasnog sazrijevanja. Glavice ovog kupusa ponekad dosegnu i 5 kg. Urod se obično bere od studenog do prosinca. Ubrano prerano može brzo uvenuti. Prekasna berba uzrokuje pucanje glava kupusa.

Vilice ne sadrže gorčinu i leže dobro do proljeća. U osnovi su soljeni i fermentirani. Ne upotrebljavajte svježe, jer lišće nije sočno i oštro.

Sorte za fermentaciju

Kupus koji sazrijeva rano nema vremena za prikupljanje dovoljno šećera i vitamina. Stoga nije pogodan za kiseljenje i kiseljenje. Neke sorte za kasno sazrijevanje, na primjer, "Amager" i "Kolobok", nisu prikladne ni za to. Imaju tvar glikozid, koja daje gorčinu.

Najslađe i najsočnije kiselo zelje dolazi iz sredine sezone. Posebno su dobri "Slava 1305", "Belorusskaya 455", "Moskva kasno", "Harkovska zima", "Mećava".

Zimska oluja

Ovo povrće razvijeno je u Sibiru. Odnosi se na srednje kasne sorte. Mnogi poljoprivrednici smatraju da je jedan od najboljih za zimovanje. "Blizzard" je otporan na nestabilne vremenske uvjete i ekstremne temperature. Ali ona ima jednu značajku. Ne možete previše navlažiti tlo, ona to stvarno ne voli. Inače korijenje počinje trunuti i na donjim listovima pojavljuje se plijesan..

Pepelnica, leptiri, gusjenice, kupusnjača, crna noga glavni su štetnici ove sorte. Preventivne mjere su imperativ.

Moskva krajem 15

Ovo je kasno sazrijevajuća sorta. Dobro raste. Voli plodno tlo i dobro zalijevanje. Ima visoki panj i velike glavice kupusa, tako da može pasti na jednu stranu. Zbog toga je kupus visok.

Njegov je nedostatak tendencija pucanja glava kod prekomjernog navodnjavanja. Glavni plus je visok prinos koji se kreće od 602-885 c / ha. Maksimalno je bilo do 1015 c / ha. Ova vrsta kupusa nije izbirljiva u njezi. Kvass vrlo brzo, zbog čega se i koristi za ovo..

Harkovska zima

Ovo je kasni kupus. Većina poljoprivrednika savjetuje zalijevanje ove sorte svakodnevno nakon presađivanja. Sjetvom sjemena ova se sorta uzgaja bez problema. U ovom slučaju, glave dosežu velike veličine, zbog činjenice da su korijeni vrlo duboko učvršćeni u tlu i kultura postaje održiva.

Prednost ovog kupusa je što dobro podnosi vruće vrijeme. Podnosi pad temperature na -2 ° C. Kupus je otporan na bolesti poput precizne nekroze i bakterioze. U prehrani je ova sorta univerzalna..

Sorte i hibridi kupusa za različite regije

Različite sorte i hibridi kupusa prikladni su za različite regije. Neki su dobro prilagođeni vrućem vremenu. Drugi su otporni na hladnoću. Postoje svestrane sorte koje mogu proizvesti dobre prinose u različitim klimatskim uvjetima..

Za Ukrajinu i jug Rusije

U tim je krajevima klima vrlo vruća i nema potrebne količine kiše za normalan rast kupusa. Ali ovdje je ljeto duže nego u drugim regijama, pa se kupus bere dva puta godišnje. Postoje posebne sorte koje dobro podnose sparnu klimu i nedostatak vlage. Posebno se traže rane sorte koje sazrijevaju prije prvih vrućih dana..

Za središnju Rusiju i Moskovsku regiju

Postoji velik broj sorti za ove regije. Klima ovdje dobro odgovara mnogim vrstama kupusa, zahvaljujući svojoj stabilnosti i nekoliko dana s visokim temperaturama..

Za Ural i Sibir

U tim krajevima dobro uspijevaju sorte otporne na hladnoću. U osnovi, to su rane, srednje sezone sorte koje daju urod i prije dolaska prvih mrazeva. Dobro podnose kratka, hladna ljeta. Kasno sazrijevajuće sorte ovdje su nepopularne.

Preporučene sorte za različite regije Rusije:

Za Ukrajinu i jug RusijeZa središnju Rusiju i Moskovsku regijuZa Ural i SibirZa sve regije
Rano:

  • Aigul;
  • Burbon;
  • Bljesak;
  • Katarina;
  • Eliza;
  • Ritsa;
  • Gorjanka 5;
  • Lokalni derbent poboljšan;
  • Nozomi;
  • Bljesak;
  • Izaslanik;
  • Parel;
  • Zora.
  • Gloria;
  • Milost;
  • Julija;

  • Harkovska zima;
  • Kvartet;
  • Marlowe;
  • Sati;
  • Slavenski;
  • Čarobnjak;
  • Južnjak 31;
  • Berjučekutskaja 138.
Rano:

  • Zarya;
  • Barokni;
  • Kilagreg;
  • Pandion;
  • Zlatni hektar 1432;
  • Stahanovka 1513;
  • Prijenos;
  • Točka;
  • Malahit;
  • Aurora;
  • Admiral;
  • Zenit;
  • Kapital.
  • Krautman;
  • Kilagerb;
  • Losinoostrovskaya 8;
  • Rinda;
  • Taininskaya;
  • Megaton;
  • Zimska oluja;
  • Agresor;
  • Bakina turšija;
  • Barton;
  • Grofica.
  • Albatros;
  • Zimovanje 1474;
  • Amager 611;
  • Moskva krajem 15.;
  • Ramkila;
  • Kilaton;
  • Kronos;
  • Tvrdoglav;
  • Vitez;
  • Prsluk;
  • Vojvotkinja;
  • Idila.
Rano:

  • Izraziti;
  • Prijenos;
  • Divlji konj;
  • Kevin;
  • Artost;
  • Točka;
  • Amazon;
  • Eton;
  • Cambria;
  • Malahit;
  • Parel;
  • Konstruktor.
  • Tobia;
  • Sibiryachka 60;
  • Nada;
  • Tekila;
  • Bjeloruski 455;
  • Rinda;
  • Zimska oluja;
  • Pobožnik;
  • Krautkayser;
  • Leopold;
  • Megaton.
  • Megaton;
  • Florin;
  • Prestiž;
  • Voljeni;
  • Ekstra;
  • Toma;
  • Orion;
  • Amager 611;
  • Atrija;
  • Prsluk;
  • Creumont.
Rano:

  • Lipanj;
  • Kazačok;
  • Broj jedan Gribovsky 147.
  • Predstaviti;
  • Slava 1305
  • Licitar.

Glavne karakteristike popularnih sorti bijelog kupusa:

Ime (godina uvrštavanja u državni registar Ruske Federacije)Sorta / hibridTežina glavice kupusa (kg)Uzgajanje tlaRazdoblje zrenja (dana)BerbaRoba
prinos
(c / ha)
Izgled, značajkeSkladištenje
Lipanj (1967)razred0,9-2,4
(najviše 5)
blago kisela
lagana ilovača
ilovasti
90-110 (prikaz, stručni)kraj lipnja
(u južnim regijama 20 dana ranije)
363-641

Mali list.
Glava kupusa u svijetlo žutom rezu.

nenamjerno
Kozak (1996)hibrid0,8-1,2plodno106-112 (prikaz, stručni)početkom srpnja318-461List je sitan, tamnozelen s plavom bojom. Glava kupusa na rezu bijela je s žućkasto-kremastom sjenom.leži dobro do jeseni
Osveta
(2010.)
hibrid2.8-3.1dobro propusna, plodna,
neutralan
85-90 (prikaz, stručni)kraj rujna - listopad343-626Srednje lišće, zeleno sa sivom bojom.
Glava kupusa izrezana bijela.
kratkoročno, prije zime
Slava 1305 (1940)razred2,4-4,5blago kisela
bogat humusom
101-132 (prikaz, stručni)druga polovica srpnja + dva tjedna570-930Srednje lišće, tamnozeleno s plavkastom bojom.
Glava kupusa na rezu bijela je s kremastom sjenom.
do tri mjeseca
Stol
(2005.)
hibrid1,7-3,0najpovoljnija nizinska tresetna močvarna tlado 160rujan356-832List je velik, zelen.
Glava kupusa izrezana bijela.
do siječnja
Filibuster (2014)hibrid2,7-3,1dobro propusna, plodna, neutralna12525. rujna - 10. listopada448-549Srednje lišće, sivozeleno s jakim voštanim cvatom.
Glava kupusa na izrezanom žućkastom.
ne duže od 5 mjeseci
Simfonija
(2011.)
hibrid1,7-2,8dobro propusna, plodna,
neutralan
115-125 (prikaz, stručni)Rujna listopada214-500List je srednji, sivozelen. Glava kupusa na rezu je bjelkasta.prije zime
Predstaviti
(1961.)
razred2,6-4,4plodno114-134 (prikaz, stručni)Kolovoza rujna582-910List je srednji, sivozelen s voštanim premazom, naboran. Glava kupusa na izrezanom zelenkasto-bijelom.6 - 7 mjeseci
Mararazred2,5-3,2blago kisela165-175 (prikaz, stručni)listopad800-1000List je elastičan, tamnozelen, gusto prekriven voštanim slojem. Glava kupusa zelena s bjelkastim cvatom.do 8 mjeseci
Amager 611
(1943.)
razred2,6-3,6s visokom kiselošću117-148 (prikaz, stručni)kraj rujna - listopad350-600Glatki ili blago naborani list, sivozeleni, jak voštani premaz.
Glava kupusa srednja, na rezanju zelenkastobijela.
do travnja
Agresor (2003)hibrid2,5-3,0nepretenciozan, dobro uspijeva na osiromašenim tlima130-150s početkom hladnog vremena431-650Srednji, zaobljeni, sivozeleni list.
Glava kupusa je srednja, na rezu bjelkasta, sa žutim žilama.
5 mjeseci
Gloria (2008.)hibrid1,8-2,6plodno120-125 (prikaz, stručni)od kraja kolovoza do sredine listopada487-566List je srednji, plavozelen. Glava kupusa na rezu je bjelkasta.4-5 mjeseci
Beba (2010)hibrid0,8-1,0plodnodo 100kolovoz195-384List je malen. Mala glavica kupusa, bjelkasta na rezu.kratak
Express (2003)hibrid0,9-1,3plodno crno tlo i neutralni pH60-95 (prikaz, stručni)srpanj330-385List je sitan, svijetlozelen s blagim voštanim cvatom.
Glava kupusa mala, na rezanju bjelkasta.
nenamjerno
Rinda
(1993.)
hibrid3,2-3,7srednje kiselina s dodatkom mineralnih i organskih gnojiva120-130 (prikaz, stručni)Kolovoza rujna900-914List je tanak, svijetlozelen, elastičan.
Glava kupusa na izrezanom žućkasto bijelom.
do 4 mjeseca na hladnom mjestu
Tri junakarazred10-15hranjiv i labav145-160 (prikaz, stručni)Rujna listopada4000List je sivozelen. Glava kupusa izrezana bijela.do 8 mjeseci
Zlatni hektar
(1843.)
razred1,6-3,3ilovasti, bogati humusom, černozemi nisu prikladni102-110 (prikaz, stručni)srpanj Kolovoz500-850List je sitan, sivozelen s blagom voštanom prevlakom, gladak.
Mala glava kupusa, bijelo-zelena na rezu.
do 1 mjeseca
Zimovanje
(1963.)
razred2,0-3,6nepretenciozan, za bolju žetvu - rastresit, hranjiv130-145 (prikaz, stručni)sredinom listopada450-523List je velik, sivkaste je nijanse, zelen.do 8 mjeseci
Turkizrazred2-3hranjiv i labav160-175 (prikaz, stručni)Listopada studenog800-1000Tamnozeleni list.
Glava kupusa na mliječnom rezu.
do ožujka
Bjeloruski 455
(1943.)
razred1.3-4.1srednje kisela plodna
ilovasti
105-130 (prikaz, stručni)kraj rujna - početak listopada474-785List je srednje, sivozelen ili tamnozelen. Glava kupusa na rezu je bjelkasta.do travnja
Snjeguljicahibrid3,5-4,5blago kisela130-150od studenog do 1. prosinca700-900Glava kupusa izrezanog mlijeka.do 7 mjeseci
Zimska oluja
(1989.)
razred1,8-3,3uzgaja se na tlima različitog sastava140-160 (prikaz, stručni)rujan508-673List je srednji, sivozelen. Glava kupusa izrezana bijelo-žuta.do 8 mjeseci
Moskovskaja 15
(1943.)
razred3,3-4,5neutralan ili slabo kiseo115-141 (prikaz, stručni)listopad602-885List je velik, sivozelen s blagom voštanom prevlakom, naboran. Glava kupusa izrezana žućkasto-bijela.do veljače
Harkovska zima
(1976.)
razred3,5-4,2slabo kisela, plodna140-160 (prikaz, stručni)Rujna listopada583-832Srednji list, sivozelen.ja sam kod kuće

Pristupite izboru sorti imajući na umu svoje ciljeve. Ako tražite kupus, birajte kasne sorte. Ako više volite sorte koje su dobre za kiseljenje i kiseljenje, tada odaberite srednje sezone s visokim udjelom šećera. Sadite sorte s najviše prinosa za veće prinose.